Proje

Gelecek Proje

Kadın yaşamlarının gerçekleri

  • Mektup, Kadintoplulugu, Güncel, Yenihaber, Tartismalar, Yorumlar, Kitap, Olupostaci, Yeniproje, Kadınkoruma, Kadin

Her kadının içinde çok derinlerinde sakladığı bir şeyler vardır. Acı, yarım kalmış mutluluklar, tazelenmiş yaralar, dostluklar ve düşmanlıklar, aileler, hayatlar... Nicelerimiz var konuşmayı ve içini dökmeyi bekleyen, acısını dindirecek olanı bekleyen, bir çözüm bulmuş ama buna cesaret bulamamış olanlarımız işte yeni kitabımda Ölü Postacı'da kadınların hayatlarını dinliyoruz. Cesaretini sonunda toplamış ve mektup yazmaya karar vermiş olanları, umudunu yitirenleri, ölüm döşeğinde gerçeği bir bomba olarak kullanarak hayatını mahvedenlerin hayatlarını bitirmek isteyenleri okuyacağız. Kitabım basım aşamasındayken burdan da bir kadın topluluğuyla bir araya gelerek gerçekleri konuşmak temennimdir.

Umursanmamak en çok gurura, istenmemek ise yüreğe dokunur bilirim.
#mavisessizlik
#edanurkalkan

Edanur kalkan

Gönderi

Gelecekteki Gönderi

Kadın ölmek için değil yaşamak için var!

Sevgi öldürmez, yaşatırdı… Bir kadın aşık oluyorsa değer görmek istiyordur, bir kadın gözlerine dalıyorsa, kendini görmek istiyordur, bir kadın ağladığındaysa bir dünya ağlar, bir kadı gülerse gökyüzü güneş açar. Kadın...

Daha Fazla Oku

Hakkımda

Edanur kalkan

Yazar

Doğma büyüme Ankara'da ikamet ediyorum. Yazarlık dalında ilerliyorum. Sıfırdan Başlamak, Mavi Sessizlik ve Ölü Postacı adında kitaplarım ve yolda gelecek olanlar var. Ayrıca muhasebe departmanında çalışıyorum. Hobi olarak okumak, yazmak, müzik dinlemek ve spor yapmakla ilgiliyim.

Medya

Arkadaşlar

Profil fotoğrafı
Hasan Akbal
@hasanakbal
Profil fotoğrafı
Yalçın Sevim
@yalcinsevim
Profil fotoğrafı
Kırık Dergi
@kirikdergi
Profil fotoğrafı
YUSUF BOZ
@yusufboz
%d blogcu bunu beğendi: