Loading

Bir sonraki satırdan kimi zaman benim bile haberim olmuyor.

Hüzünse ağlayana kadar, mutluluksa kahkaha atana kadar kalemi elimden bırakmıyorum…

Yazmak için yazmak değil yazdıklarımı paylaşınca -bazen- güzel yüreklerde kendini bulması beni o kadar mutlu ediyor ki, yazmayı bırakmak istediğim zamanlarda bile, yazmayı bırakmak mümkün olmuyor.

Belki anlamıyorum, belki yazmak için yeterince cesaretim yok. O yüzden okuyan kimselerde hayat buluyor ve bilinmezlikten kurtuluyordur bir sonraki satırlar…

İçinde kendini bulan ve benim “Yetişemeyeceğim Dakikalara”ma armağan ediyorum bütün yazdıklarımı.

Kim nasıl hatırlar bilemem ama aklıma ilk gelen şiirle hatirlayacağım düşünüyorum…

15.11.2015

www.facebook.com/hasanakbal19

HASAN AKBAL

Reklamlar

By Hasan Akbal

Şair, Yazar, Editör, Fotoğrafçı... Çorum İskilip doğumlu. Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bölümü Mezunu. Yine aynı Üniversitenin Maliye Anabilim Dalında ve İstanbul Üniversitesi Maliye Anabilim Dalında Yüksek lisans yapıyor. Şiir ve denemeleri, Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bülteni, Bülent Ecevit Üniversitesi Kampüsün Sesi Gazetesi, Zonguldak Halkın Sesi Gazetesi, Çorum Yayla Haber, Aşkın E Hali Dergisi, Gökyüzü Dergisi, Çorum Bidergi, Halk Edebiyatı Dergisi, www.kunyeonline.com, kunyeedebiyat.blogspot.com ve kendi bloğu olan (hasanakbalnet.blogspot.com) ile bir çok internet sitesinde yayımlandı. Künye Edebiyat E Dergi’yi kurdu. Genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibidir. İstanbul’da yaşayan yazar edebiyatla ilgili söyleşilere ve yazı çalışmalarına katılıyor.

Bir Cevap Yazın

%d