Loading

URANÜS BÜYÜK BİR JENERASYON GEZEGENDİR. HER BURÇTA 7 YIL KALIR VE O BURÇ EVLE İLGİLİ DÜNYADA ŞOKLAR SÜRPRİZLER YARATIR.
Toprak bir burç olan boğada topraklar, geçim kaynağı, güvenlik alanımız para ve kripto para ile yeni bir dönem başlatı daha önceki uranüs boğa geçişinde ikinci dünya savaşı ve bir çok hastalık, salgın veba gibi konular olmuştu malesef ki şimdi de üçüncü dünya savaşı içindeyiz. Bu savaş gerek doğal afetler ile olsun gerek iklim değişikliği karbon ayak izi kimliği ile insanlık yeni bir savaşa başlıyor öte yandan, ülkemize sayısı belli olmayan mülteciler geldi. Dikkat! 2025 yılına kadar iç savaş çıkmazsa kurtardık demek,

KOÇ BURCU : 2025 Yılına kadar para konularında yoğunluğun olacak, para kazanma, harcamalar, ani sürpriz gelen miras para gibi gündemler olabilir. Belki de olmuştur. Para harcamalara dikkat para kayıpları da olabilir. Kendi öz değerini sorgulayacaksın, belki yeni eğitim, iş kariyer değişikliği, kimileri sürpriz evlilik yaparken kimilerinde de şok ayrılıklar olabilir.
🍀🍀🍀🍀🍀🍀
BOĞA BURCU : Uranüs 2018 yılında sizin evinizde ve 7 yıllık bu zaman diliminde size Tanrım beni baştan yarat dercesine değişim başladı. Kimileri dış görünüşte değişiklik yaptı, eğitim iş konularında yep yeni başlangıçlara imza attı. Bu ani sürpriz evlikik yapanlar arasında şok ayrılıklar yaşayanlar da olabilir. Belki de uzun zamandır çocuk sahibi olmak isteyenlere o sürprizi yapmış, yapıyor da olabilir. Hayatınızdaki seçimler sadece sizin hedefiniz doğrultusunda olmaya başlıyor. Biraz daha azim uranüs size değiş, eksik yönünü tamamla diyor ve fırsatları vermeye devam ediyor. 2015 yılına kadar sürprizler gelebilir.
🍀🍀🍀🍀
İKİZLER BURCU : Kendinizle ilgili bir çok konuda farkındalık yaşayabilirsiniz, ruhunuzun daha yüksek benliğe geçtiği ruhsal uyanış, dua meditasyon, belki de şifalanma kimileri estetik amaliyat olabilir, bazıları da sağlık için operasyon geçirmiş olabilir. 2018 yılından 2025 yılına kadar bir çok kişinin gerçek yüzünü göreceksiniz, bazı insanların maskeleri düşecek, bitireceğiniz insanlar olabilir.
8 Temmuz 2025 yılı itibariyle Uranüs sizin burcunuza geliyor. 7 yıl siz ağırlayacaksınız yeni sayfa başlangıçlar için şimdi inzivaya çekilmek uzaktan olanı biteni izlemek gelecekle ilgili planlarınız hayalleriniz için o büyük adımı atmadan büyük resmi çizmekle meşkulsünüz.
🍀🍀🍀🍀
YENGEÇ BURCU : Arkadaşlarınızla önemli konular gündemler olabilir. Kimi yengeçler arkadaş ortamını değiştirecek bazı guruplar dernekler gibi faaliyette olanlar var, umutlarınız hayalleriniz için yoğun bir tempo içinde olanlar olabilir. Uranüs size gerek dış görünüşe gerek ruhunuza dokunuyor sizlerde büyük değişim yaşayacaksınız. Bu evlikik, ortaklık, partnerlik konularında ayrılıklar verdiği gibi sürpriz evlikik yapanlar da olabilir. Yer yurt değişikliği yapanlar belki de çoktan yaptılar. Özellikle yengeçler bir çok konuda farkındalıkları artıyor. Merhametli vicdanlı olanlar yardım vakıf, kulüp, sosyal etkinlik sokak hayvanları gibi faaliyetlerde yardımlaşmalar içinde olanlar var. Onlar ödülünü çok güzel alacaklar.
🍀🍀🍀🍀
ASLAN BURCU
Statü kariyer konusunda önemli kararlar alanlar olacak, kimileri mevcut işinden ayrılıp bambaşka işlere imza atacak, bazı aslanlar şehir, ülke değiştirebilir mevcut yerlerinden bambaşka yerlere gidebilir. Kimi aslanlar sürpriz evlikik kararı alabilir. Kimileri için se ayrılıklar olabilir. Hayatınızda önemli değişimlere başladınız ve bu sizi daha huzurlu mutlu yapacak kendi iç sesiniz size en doğru kararı verdirecek, kimileri aile içindeki konularını nihayete verdirecek, çözüm her zaman var.
🍀🍀🍀🍀
BAŞAK BURCU : Yurt dışı konular yabancılar, hukuk, yüksek öğrenim ticari konular seyahatler gündeminizde olabilir. Bazıları yeni işlere başlayabilir, belki yurt dışı hayaliniz vardır, bununla ilgili size kapılar açılabilir bu iş için, eğitim, veya evlikik gibi durumlarla olabilir. Özellikle bazı Başak burçları ilahi konular, yeni eğitim, Sosyal normlar ve tabular anlamında bazı duvarları yıkabilir, insanları şaşırtabilirsiniz. Eğitim hukuk yeni insanlar, okült konulara yoğunluk olabilir.
🍀🍀🍀🍀
TERAZİ BURCU
Miras nafaka kredi borç alacak verecek krizler ve krizleri yönetme şekliniz ortaklıktan veya eşten gelen para bunlarla ilgili önemli şoklar, sürprizler olabilir. Kimi Teraziler iş konularında sıkıntılar yaşayabilir, iş değişikliği yapanlar var. Kimileri ani evlikik kararı alabilir, söz nişan gibi gündemler belki oldu belki de olacak bazı Teraziler dengeyi bozabilir ve evlilikleri sallantıya girebilir. Ayrılık kararı alanlar olacak. Krizli ve gergin ortamlardan kaçının sağlık olarak bazı operasyon geçirenler olabilir. Öte yandan, tutku ve bitmek bilmeyen seksüel yaşam isteği nedeniyle cinsel organların işleyişi ve hormonlarla ilgili sorunlarla karşılaşabilirler.
🍀🍀🍀🍀
AKREP BURCU
Her türlü ikili ilişkilerde Aşk’ta ortaklıkta önemli konulara imza atacaklar 2025 yılına kadar evli bazı Akrep burçları sıkıntılı evliliği sonlandırabilir. Bekar olanlar sürpriz evlikik kararı alabilir. Ayrı olup ve arafta kalmış olanlar yeniden mi başlasam yoksa yoluma mı baksam gibi konuları 2025 itibariyle netlik kazanacak, kimileri eski partnere dönebilir. Kimileri yeni sayfa açıp önüne bakabilir. İş kariyer konularında sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz işinizde yeni bir ortakla imzalar atabilirsiniz. Her türlü ikili ilişkilerde farkındalıklar artacak, kimileri bitirilirmesi gereken enerjisi bitmiş bir eş, arkadaş, dost bunlarla ilgili hayal kırıklığı yaşamış veya yaşayacak olanlar bu sayfayı yırtıp yakanlar olacak. Uranüs size bir yıl içinde evlilikle ilgili sürprizler verebilir
🍀🍀🍀🍀
YAY BURCU
İş temponuz yoğun olacak, kimileri yeni işler ortaklık teklifi alabilir veya siz teklifte bulunabilirsiniz. Bazıları iflas etmiş olabilir istediği gibi bazı şeyler yolunda gitmemiş olsada yeni sürpriz başlangıçlar yapacaklar, belki kendi işini kurabilir veya maaşı güzel olan bir iş teklifi alabilir. Yoğunluk iş ve sağlık üzerine uranüs size bazı operasyon verebilir, bu estetik dış görünüşte değişiklik gibi veya sağlık rutin kontrolleri gözden geçirebilirsiniz. Kimleri evcil hayvan edinebilir, bakımlarıyla ilgilenebilir bazılarının da evcil hayvanlarıyla ilgili sıkıntılar olabilir. Sağlık olarak umarız bir kayıp yaşamamışsınızdır. Yeni evcil hayvan edinebilirsiniz.
🍀🍀🍀🍀
OĞLAK BURCU
Aşk hayatınızda inişler çıkışlar yaşayabilirsiniz, kimileri yeni aşka kapı açarken kimileri de eski aşkı bitiriyor ayrılık kararı alanlar olabilir. Bazıları çocuk sahibi olabilir, çocukları olanlar onların problemleri ile meşkul olabilirsiniz bu eğitim, askerlik, evlikik, veya ergen evde üzen bir gençte olabilir. Sanat hobi gündemleriniz olabilir. Yaratıcı girişimlere başlayabilirsiniz eğlence, aşk, sanat hobi gibi konularınız olabilir.
🍀🍀🍀🍀
KOVA BURCU
Ev aile Yuva aile büyükleri 2018 yılından beri bazıları için sıkıntılı şoklar olmuş olabilir bu bazı kayıpları da vermiş olabilir. Aile büyüklerinin sağlığıyla ilgili sıkıntılı durumlar yaşayanlar olmuş olabilir. Ev taşıma yer değişikliği, miras arsa gibi konular gündeme gelmiş veya gelecek 2025 yılına kadar uranüs boğa geçişi ile ev sahibi olanlar olabilir. Evlikik kararı alanlar, veya ayrılık kararı ani boşanmalar olabilir. Ailede sürpriz gelişmeler yaşayanlar olacak ani şoklar da duyabilirsiniz.
🍀🍀🍀🍀
BALIK BURCU
Yakın çevre kardeşler kuzenler 2018 yılından beri yakın çevreniz ve siz bazı konularda sınavlar verebilir. Şimdi Satürn de sizin evinizde karmanın Lordu eli sopalı öğretmen deriz. Aile içinde bazı kayıplar olmuş veya şok olaylar gelişmeler yaşayanlar olacak, kimileri kardeş kuzen, evladı bunlarla ilgili konularda yoğun olabilir kafalar karışık biraz yorgunluk olabilir. Evliliği sıkıntılı olanlar ani ayrılık kararı alabilir. Bekar balıklar evlikik gündemleri olabilir. Yakın yolculuklar, seyahatler, eğitim, aracınız bunlarla ilgili konularınız olabilir.
🍀🍀🍀🍀🍀

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Sevil Sevil Duru Görü

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d