Loading


14-22 Ekim 2023 tarihleri arasında açılacak olan 8.CNR Mersin Kitap Fuarı’nda ilk defa Tarsus Belediyesi stand açacak, stantda Tarsus’un ünlü yazarlarından Uğur Pişmanlık+Remzi Karabulut+Ufuk Sürmeli ve Hikmet Öz’de okuyucuları için kitap imzalayacak.
Aratos Dergisi Yayın Yönetmeni+Türkiye Yazarlar Sendikası Tarsus Temsilcisi Uğur Pişmanlık bu konuda yaptığı açıklamada ”Aratos Dergisi olarak 10 yıldır İstanbul+İzmir+Adana’da açılan kitap fuarlarında hem Tarsus’u tanıttık, hem de kitaplarımızı imzaladık. Tarsus Belediyesi yöneticileri ilk defa Mersin’de açılacak olan bu fuarda stand açarak Tarsus’lu yazarların burada yer almasını sağlamış olacak, yayınladığımız 60 kadar kitapla burada yer alacağız. Bu kitapların çoğu Tarsus’la ilgili, böylece hem kitaplarımızı imzalayacağız. Hem de, Tarsus’un tanıtımını yapmış olacağız. 400.000 nüfuslu bir ilçede daha önce görev yapan belediye başkanları bu tür aktivitelere ilgi göstermemiş ve duyarsız kalmışlardı.” dedi.
Uğur Pişmanlık CNR 8.Mersin Kitap Fuarı süresi içinde 1 gün Türkiye Yazarlar Sendikası Standı’nda, 1 günde 2022’de 3 kitabını basan Mersin Büyükşehir Belediyesi Standı içinde okuyucuları için kitap imzalayacak.
Tarsus’a gelen giden bir çok gazeteci+yazar+şair+felsefeci+edebiyatçı vb. gibi kişilerin uğradığı ”Aratos Kültür Evi”nin de sahibi olan yazarla bağlantı kurmak için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.
UĞUR PİŞMANLIK
Aratos Dergisi Yayın Yönetmeni
Gözlükule Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi, No.86
33400 TARSUS-MERSİN
0-533-72347489
aratosdergisi@gmail.com
ugurpismanlik@gmail.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

%d