Loading

Başvuru İçin Tıklayın

2017’den bu yana 1119 üniversite öğrencisinin uzun dönem proje stajını gerçekleştirdiği, 440’ının Şişecam’da çalışmaya başlayarak ailemize dahil olduğu ödüllü “Global Genç Yetenek Programımız Together’ın 7. dönemi için başvurular başladı! Başvuruları 9 Ekim – 31 Ekim tarihleri arasında “sisecamkariyerim.com” kariyer sayfamızdan ve Linkedin üzerinden almaktayız.

Together programı, 7 ay süren gerçek bir iş deneyimi sunmasının yanı sıra stajyerlerimizin gelişimine yönelik olarak da pek çok eğitim sunmaktadır. proje yönetimi, excel, sunum becerileri, etkili iletişim gibi pek çok konuda stajyerlerimiz yetkinliklerini geliştirme imkanı bulmaktadır. 14 ülkede faaliyet gösteren Şişecam’da stajyerlerimiz yabacı dillerini de aktif olarak kullanma fırsatı buluyor, farklı kültürlerle çalışma deneyimini yaşıyor.

Şişecamlı liderlerimizle gerçekleştirdikleri ilham verici söyleşiler, farklı departmanları tanımalarını sağlayan oturumlar ve rotasyon imkanları ile de kariyerlerinde en doğru seçimi yapıyorlar.

Bu eşsiz deneyimde birlikte olmak ve Şişecam’ın geleceğini birlikte şekillendirmek için sizlerin de başvurularını bekliyoruz!

Başvuru İçin Tıklayın

Reklamlar

By 1a - Künye Haber

"ben de yazıyorum, diyenler yazdı; biz siziz..." Şiir, Öykü, Deneme, Tefrika... Edebiyat, Felsefe, Psikoloji... Ekonomi, Muhasebe, Maliye... Etkinlik, Duyuru, Haber... diğer yazılarınız http://kunyeonline.com web sitemizde yayılacaktır. Yayınlanan her gönderi facebook, twitter, tumblr ve linkedln hesaplarımızda yayınlanır. Yayınlanacak metni kunyeonline@gmail.com adresimize mail gönderebilir ya da üye olarak sizler yayınlayabilirsiniz. ÖNEMLİ KURAL: 1-Kişi hak ve hürriyetlerine saygılı dinî, siyasî ve her ne sebeple olursa olsun hakaret içermeyen her türlü yazı yayınlayabilirsiniz. 2-Yazmak, yayınlamak, abone olmak, okumak, yorum yapmak, beğeni ve kaynak belirtilerek paylaşmak, ÜCRETSİZDİR. HESAP OLUŞTURMAK İÇİN TIKLAYINIZ:https://kunyeonline.com/kayit-ol-register/

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: