Loading

Ay aslan burcunda.
Ay aslanda daha coşkulu, eğlenceli, çocukla çocuk, babacan tavırlı sahiplenici, sanat, tiyatro, güzellik, egolu, alkış isteyen ve Ay Aslan burcundaysa, aşk görkemli, zengin, gösterişli ve genelde de abartılı jestleri vaat eder. Gizli aşklardan ziyade ilişkisini açık ve korkusuzca yaşamak ister sözü dolandırıp durmaz cesurca söyler görkemli ve ihtişamlı oluşunun altında altın gibi bir kalbe sahiptir. Kimseyi İncitmek istemez bonkör olan aslanlar her zaman dikkat çekerler. Gün genelinde etkileşimler Ay’ın Terazi burcundaki merkürle uyumlu açısı olacak düşünce ve duygularımız dengeli ne istediğimizi bilen ve iletişimlerde uyumlu olmak aşk, iş, sanat, estetik, saç bakımı, çocuklarla diyaloglar tüm bu alanlarda güzel enerjiler destekliyor.
Önümüzdeki bir kaç gün etkisi devam edecek olan Mars ve Pluto’nun gergin açıları dikkat çekiyor. Kaos, savaş, askeri konular mücadele, çatışma, patlamalar, baskı Toplumsal olarak bunlardan dünya genelinde etkiler olacak, doğal afetlere, yangın, deprem, sel, fırtına gibi Gökyüzü ve yeryüzünde bunlarla ilgili sıkıntılar olabilir. Dünya genelinde. Sağlık olarak kaslara , kemiklere dikkat ağrılar olabilir.

OLUMLAMA
Hayatın her alanında Sağlıklıyım, güçlüyüm, gücümün farkındayım, bolluk bereket içindeyim şansım bahtım açık. Güzelliklere imzalar atıyorum. Teşekkür ederim.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

#ASTROLOG #HOROSKOP #ASTROLOJİ #aslsnu#ay #venüs #GÜZELLİK #para #AŞK #çocuklar #barış #huzur #mutlukuk

Reklamlar

By Sevil Sevil Duru Görü

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d