Loading

Yazar Enes Sarac Kimdir ve Hayalleri Nelerdir?

Ben Enes Sarac, 25’in yarısını çoktan geçtim 26 sayılırım. Memleketim Antalya, Alanya ön lisans büro yönetimi ve yönetici asistanlığı bölümünden mezunum.

Yazarlığa adım attığım an şöyle aslında aklımda yazarlıkla ilgili hiç birşey yoktu aklımın ucundan dahi geçmiyordu. Bir gün bir anda kafamda belirdi o gün karar verdim ve yazmaya başladım.

Hayallerim ise ikinci eserimi de bitirerek seri kitap yazmak ve başarılı olmak. Gerçekleri insanlara kitaplarım ile göstermek.

İkinci kitabımı yazıyorum şuan da onu bitirmek için üzerinde çalışıyorum. Konusu ise şöyle ki dünyada tüm Müslümanlar zulüm işkence altında, tüm Müslümanlar derken bütün Müslüman ülkeler değil tabi ki ama bazı Müslüman ülkeler, birde Türk ülkeleri var ki onlar Müslümanlıktan sayılmıyormuş gibi daha çok hiç konuşulmuyor söylenmiyor. Onun için bende 2. Kitabımı doğu Türkistan hakkında yazıyorum kurgu ve gerçekleri anlatan karışık bir konu. Asıl amacım, hayalim ise seri kitap yazmak bunu nasıl yazarım ne hakkında yazarım bilmiyorum ama çalışmalarım arasında var.

Reklamlar

By Edanur Kalkan

Edanur Kalkan Mimoza Global Medya

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: