Loading

Merhaba nasılsınız? Ben, Yazar Suat Kuş. Balıkesir Merkezden yazıyorum, bu benim kendimi tanıttığım bir yazım. Geleyim ikinci merak edilen konuya, ilişkilerle ilgili kitap yazacağım. Bunun için araştırma yapıyorum, bu araştırmayı üç ana kategoride ele alıyorum. Tarihsel+sosyal+toplumsal, insanlık tarihi+evrimsel boyutu+gelişimi+beyin yapısı. Fizyolojik, davranışsal olarak. Dilin yapısı+gelişimi+farklılıkları+cinsellik, her alanda tarihsel ve diğer tüm alanda. Şiddet+sosyoloji+psikoloji+hastalıklar+psikolojik rahatsızlıklar da dahil tüm insan sağlığı+kadın-erkek ilişkileri her alanda, toplumsal ve kültürel yapılar her alanda. Suç ve suçlu psikolojisi+hukuk+spor+sanat+ moda+evlilik+çocuk+ergen+yetişkin insanlar ile ilgili her türlü araştırmalar, çok daha fazlası ile araştırmama elinizden geldiğince yardımcı olmanızı iyi niyetlilikle bekliyorum. İlginize, çok teşekkür ederim.
Şuan ilk yayın evim olan Baraka’dan yayınlanan kitabım, bazı yerlerde halen satışta olmasına rağmen bazı yerlerde tükenmiş durumda. Fakat 2022’de bu yayın evinden sözleşmem bitti, aynı kitabım tam olarak Mergen yayınları’ndan ikinci baskı olarak çıkacak.(15 Eylül 2023 Cuma-20.04)
SUAT KUŞ (YAZAR) BALIKESİR
suatkus.1977@gmail.com
*****
Bu kadar karmaşık bir kitabı nasıl yazacaksınız ? Bu bahsettiğiniz konuların tamamı tıp öğrencilerinin okuduğu kitaplarda fazlası ile var, bu kitapların yüksekliği 1.5 metreyi buluyor. Siz en iyisi Balıkesir’de ilaç firmalarının temsilcileri ile temas kurun, onların ellerinde bu tür kitaplar var. Eski kitapçıları da tarayabilirsiniz, bahsettiğini konuların hepsi de 1 kitabın konusu ama sahaflarda bahsettiğiniz konulardaki eserleri ucuza almanızda mümkün. Benim işim çok fazla, gece gündüz yazı yazdığım için bu konuda size yardımcı olamam, son olarak Balıkesir Belediyesi’nin yaptırdığı kütüphanede bu konularda çok fazla kitap var. Bana kalırsa araştırmalarınızı bu kütüphanede ki kaynakları kullanarak yapabilirsiniz.(15 Eylül 2023 Cuma-20.19)
KERİM ÖZBEKLER (GAZETECİ-YAZAR-ŞAİR) AYDIN
kerimozbekler34@gmail.com

**************************************************************************************************************

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

%d