Loading

Eczacılıkta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı

DUYURU
(31 Ağustos 2023)

2023-EUS ve 2023-STS Eczacılık Başvurularının Alınması

2023 Eczacılıkta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (2023-EUS) ve 2023-Eczacılık Alanında Yurtdışı Yükseköğretim Diploma Denkliği İçin Seviye Tespit Sınavı (2023-STS Eczacılık), 15 Ekim 2023 tarihinde uygulanacaktır.

Sınavlara başvurular, 31 Ağustos–7 Eylül 2023 tarihleri arasında yapılacaktır.

Adaylar, başvurularını 31 Ağustos 2023 tarihinde saat 16.00‘dan itibaren ÖSYM başvuru merkezleri aracılığıyla yapabilecekleri gibi ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden veya ÖSYM Aday İşlemleri Mobil Uygulaması’ndan da yapabilecektir.

Sınavlara ilişkin ayrıntılı bilgi sınav kılavuzlarında yer almaktadır. Adaylar, Kılavuzlara aşağıdaki bağlantılardan erişebilecektir. Sınava başvuracak adayların ilgili kılavuzları dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

Adaylara ve  kamuoyuna saygıyla duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI


2023 Eczacılıkta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (2023-EUS) Başvuru Kılavuzu

2023 Eczacılık Alanında Yurtdışı Yükseköğretim Diploma Denkliği İçin Seviye Tespit Sınavı (2023-STS Eczacılık) Başvuru Kılavuzu

Reklamlar

By 1a - Künye Haber

"ben de yazıyorum, diyenler yazdı; biz siziz..." Şiir, Öykü, Deneme, Tefrika... Edebiyat, Felsefe, Psikoloji... Ekonomi, Muhasebe, Maliye... Etkinlik, Duyuru, Haber... diğer yazılarınız http://kunyeonline.com web sitemizde yayılacaktır. Yayınlanan her gönderi facebook, twitter, tumblr ve linkedln hesaplarımızda yayınlanır. Yayınlanacak metni kunyeonline@gmail.com adresimize mail gönderebilir ya da üye olarak sizler yayınlayabilirsiniz. ÖNEMLİ KURAL: 1-Kişi hak ve hürriyetlerine saygılı dinî, siyasî ve her ne sebeple olursa olsun hakaret içermeyen her türlü yazı yayınlayabilirsiniz. 2-Yazmak, yayınlamak, abone olmak, okumak, yorum yapmak, beğeni ve kaynak belirtilerek paylaşmak, ÜCRETSİZDİR. HESAP OLUŞTURMAK İÇİN TIKLAYINIZ:https://kunyeonline.com/kayit-ol-register/

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: