Loading


29 Eylül-08 Ekim 2023 tarihlerinde yapılacak olan İzmir’in Bornova İlçesi’ndeki ”Bornova 4.Kitap Günleri”ne İzmir Yazarlar Kooperatifi (İZYAKO) 20 yazar ve şair ile birlikte iştirak edecek , her gün 11.00-21.00 saatleri arasında 43 nolu ”İzyako Yayınevi Standı”nda okuyucuları için kitap imzalayacak olan yazar ve şairlerin isimleri şu şekilde. Serkan Esen+Aysun Nacarfırat+Ayşe Manav-Turgut Üzüm+Burhanettin Şenli+Mümtaz Gökçebağ+Aynil Onur Yüksel+Hıdır Aslan+Aydan Tuncayengin+Selin Sunal+Tayfun Yalçıntaş+Bekir Bayraktar+Ali Yavuz+Betül Özlem Yurdakul+Mustafa Üzel+Mukadder Çimen+Kadir Karpuz+Birgül Sevil Tekinay+Yücel Uysal+Ayşegül Sevgili.

İZMİR YAZARLAR KOOPERATİFİ BAŞKANI SERKAN ESEN KİMDİR ?
1978 Muğla doğumludur, Bornova Anadolu Lisesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi işletme bölümü bitirmiştir. 2004-2018 yılları arasında hazır Giyim ve perakende sektöründe farklı görevlerde çalışmış, 2018 yılında “Vatansever-Yüzyılın Lideri ve Yüce Türk Milletinin Bağımsızlık Hikayeleri”. 2019 yılında da “Eşi Olmayan Devlet Adamı Mustafa Kemal Atatürk”, 2021’de de “Baba Bana Atatürk’ü Anlat” isimli kitapları yayınlanmıştır. Esen İzmir Yazarlar Kooperatifi Başkanı olarak ”Benim tek derdim, bu ülkenin çocuklarının okuması diyerek diyerek çıktığım yolda okuma aşkını herkese aşılamaya çalışıyorum.” demektedir.

İZMİR YAZARLAR KOOPERATİFİ’NİN 20 KİŞİLİK TOPLANTI SALONU VAR
İzmir Yazarlar Kooperatifi’nin 20 kişilik bir toplantı salonu mevcuttur, burada isteyen yazar ve şairler basın toplantısı+kitap imza günü vb. gibi etkinlikler de yapabilir. Kooperatifin gelen misafirleri ağırlayacağı bir mutfağı da mevcuttur, Büyük Efes Oteli’ne 200 metre uzaklaıktadır. Bu tür etkinlikler yapmak veya kitap bastırmak isteyen yazar ile şairler aşağıdaki bilgileri kullanabilirler.

Serkan Esen
İzmir Yazarlar Kooperatifi Başkanı
Mimar Kemalettin Caddesi, 1335 Sokak, No.13,Serbölük Vakıf İş Hanı, K.3/34 Konak-İzmir

izyako2019@gmail.com

*************************************************************************************************************************************************************************************

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: