Loading


 
-Dergimizin kitap formatında olan “Edebiyat Antolojisi-1-,
Dünyada ve Türkiye’de ilkler” adlı deneme kitabı ve “Edebiyat Antolojisi-2- Sözcüklerin Dansı” adlı öykü kitabı yakında raflarda olacak.
 
-Kibele Dergisi olarak kalemdaşlarımızın eserlerini hem sitemizde, hem de kitaplarımızda okurlara ulaştırmak için yeni projeler üretmeye devam ediyoruz.
 
-İlerleyen zaman içinde, ödüllü bir şiir yarışması için de ön çalışmalar yapıyoruz ancak bundan önce artık Kibele’nin de bir matbu dergisi olmalı diye düşündük ve ilk sayısı Ocak 2024 olmak üzere matbu 1 dergi de çıkarmaya karar verdik.
 
-İlk dergimiz yeni yılın ilk ayında çıkacağı için, biz de yeni yıla umutla girelim dedik ve dosya konumuz “UMUT” olsun istedik.
 
-Dergimizin ilk sayısında tarafımızdan seçilecek olan 10 öykü dosyası, 10 deneme dosyası ve 20 şiir dosyasına yer vereceğiz.
 
-Dergide eserini paylaşmak isteyenler, en geç 15 Kasım 2023 tarihine kadar dosyalarını  haticedokmen@gmail.com adresine gönderebilirler.

1-Dergide yer almak, ücretsizdir.

2-İsteyenler, her kategori için bir dosya gönderebilir ancak aynı kişinin seçilmesi halinde dergide sadece bir eserine yer verilecek.

3-Sosyal paylaşım sayfalarımızı takip edip, bizi desteklerseniz mutlu oluruz.

KİBELE DERGİSİ SOSYAL MEDYA HESAPLARI;
İnstagram adresi;@kibelekultursanat
X adresi;kibeledergi
Facebook adresi;Kibele Kültür Sanat

POSTA.kibelekulturs@gmail.com

*************************************************************************************************************

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

%d