Loading

Afyonkarahisarlı eğitimci ve yazar Yalçın Sevim’in öncülüğündeki öğrenciler, LGS başarılarıyla büyük gurur yaşadı.

Afyonkarahisarlı eğitimci ve yazar Yalçın Sevim, Ankara’da kurduğu Yalçın Sevim Akademisi ve       Şekil Yayınları ile büyük bir başarı hikayesine imza atmaya devam ediyor. Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni olan Sevim, aynı zamanda profesyonel bir eğitim koçu olarak da görev yapmaktadır. Başarıya doymayan Sevim, öğrencileriyle birlikte LGS (Liselere Geçiş Sınavı) başarılarıyla dikkat çekiyor.

Yalçın Sevim Akademi, “Başarının tek yıldızı sen olacaksın!” ilkesiyle hareket ederek LGS sonuçlarında öğrencilerini farklı lise türlerine yerleştirerek büyük bir başarıya imza attı. Sevim, öğrencilerine farklı alanlarda eğitim veren liselere yerleşmelerinde yardımcı olarak geniş bir yelpaze içerisinde başarısını gösterdi.

2023 LGS başarı tablosu şu şekildedir:

%0 – 0,01 diliminde 2 öğrenci

%1 – %6 diliminde 5 öğrenci

%7 – %10 diliminde 8 öğrenci

%11 – %18 diliminde 15 öğrenci

Bu yıl yapılan LGS’de Yalçın Sevim’in öğrencileri üzerinde gösterdiği büyük emek ve çaba dikkat çekti. Sevim, bu başarının altında emek ve sabır olduğunu belirterek, “Başarmak için pes etmeyen değerli öğrencilerimi tebrik eder, hayatlarının her anında başarılar dilerim.” şeklinde konuştu.

Eğitimci-Yazar Yalçın Sevim ve öğrencileri, LGS başarılarıyla geleceğe umutla bakıyor.

Reklamlar

By 1a - Künye Haber

"ben de yazıyorum, diyenler yazdı; biz siziz..." Şiir, Öykü, Deneme, Tefrika... Edebiyat, Felsefe, Psikoloji... Ekonomi, Muhasebe, Maliye... Etkinlik, Duyuru, Haber... diğer yazılarınız http://kunyeonline.com web sitemizde yayılacaktır. Yayınlanan her gönderi facebook, twitter, tumblr ve linkedln hesaplarımızda yayınlanır. Yayınlanacak metni kunyeonline@gmail.com adresimize mail gönderebilir ya da üye olarak sizler yayınlayabilirsiniz. ÖNEMLİ KURAL: 1-Kişi hak ve hürriyetlerine saygılı dinî, siyasî ve her ne sebeple olursa olsun hakaret içermeyen her türlü yazı yayınlayabilirsiniz. 2-Yazmak, yayınlamak, abone olmak, okumak, yorum yapmak, beğeni ve kaynak belirtilerek paylaşmak, ÜCRETSİZDİR. HESAP OLUŞTURMAK İÇİN TIKLAYINIZ:https://kunyeonline.com/kayit-ol-register/

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: