Loading

Araştırmacı Yazar ve Din Gönüllüsü Mehmet Yıldız’ın uzun araştırmaları ve estetik çalışmaları sonucu kaleme alınan bu eser; size gerçekleri kurgusal bir dille aktarıyor, kurgunun içinde saklanan gerçekleri okurken bizi bekleyen büyük tehlikenin varlığını haber veriyor.

Beni Bul Bir Vicdan Meselesi kitabının yazarı Mehmet Yıldız’ın kaleminden; soluksuz okuyacağınız, okurken nefesinizin kesileceği gizem gerilim, polisiye aksiyon, dini politik ve ütopik kurgu tarzında sürükleyici bir roman. ANKEBUT ÖRÜMCEK AĞI.

Belde’nin tenha bir sokağında bulunan Mali Müşavir Selim Kankaya’nın parçaları sökülmüş cesedi, karanlık ve tehlikeli bir yapının varlığını gözler önüne seriyor.

Hastaneye kaldırılan ve hastane raporlarına “İsimsiz Hasta” olarak geçen şahsın karanlık ve gizemli geçmişi, bu yapının çıkmaz sokaklarına tosluyor. Kur’an bize yeter, deyip Peygamberi reddedenlerle Peygamberi müdafaa edenlerin mücadelesini anlatan kitabın satır araları, okuyucuyu düşünmeye, anlamaya ve gerçekleri görmeye zorluyor.

Bulunan cesedin avuç içindeki ج cim dakı ve aynı dakın başkalarında da mevcut olması, ne anlama geliyor? Bu kitapta Ebabil ile Ebrehe’nin, Hak ile Batıl’ın, Hakikat ile yanlışın mücadelesini okumaya hazır mısın?

Reklamlar

By Edanur Kalkan

Edanur Kalkan Mimoza Global Medya

Bir Cevap Yazın

%d