Loading

ASLAN YENİ AYI

16 Ağustos’ta Aslan burcunun 23 derecesinde bir yeniay gerçekleşecek. Anın haritasında Akrep burcunun yükselmesi krizleri, kaosları gösterebilir. Yükselen yöneticisi Mars Başak burcunda . Bu dönem enerjimizi hizmet, üretme, iş ve sağlık konularına aktarabiliriz. Aslan burcundaki yeniaya Boğa burcundaki Uranüs’ün sert açısı etki ettiği için ani olaylar ve haberler duyabiliriz. Radikal kararlar alabiliriz. Güneş’in tepe noktasında olmasıyla şöhret sahibi veya otoriter figürlerle ilgili şok haberler duyabiliriz . Aslan burcu sahne, sanat, eğlence, aşk çocuklar, hobi, tiyatro keyif alma , şöhret, lüks,kumar, şans oyunları, yaşam enerjisini anlatır. Venüs retrosu ve Karaay’ın yani Black Lilith asteroidinin Aslan burcunda oluşu üçüncü kadınlara değinebilir, yasak aşklar, sürpriz gebelikler olabilir. “Aşkta ne kadar değerliyim, seviliyor muyum, beni hak ediyor mu?” Şeklinde ilişkileri gözden geçirebiliriz. Sağlık olarak da kalp, dolaşım, sinir sistemine, tansiyona dikkat etmek gerekiyor. Finansal konularda şartlar değişebilir, risklerden kaçının.
KOÇ: Çocuk, aşk, hobiler, sanat konuları gündeme gelebilir. Spora başlayabilir, sanatsal bir etkinliğe katılabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.
BOĞA: Aile ev yuva, taşınma, evlikik, yer değiştirme, ani gelişecek olaylar kadersel karşılaşmalar Aile büyüklerinin sağlığına dikkat
İKİZLER: Kısa yolculuklara çıkabilir veya bir eğitime başlayabilirsiniz. Kuzen, kardeş ve yakın çevrenizle iletişimleriniz yoğun olabilir. Kimilerinde araç alma veya satma durumu olabilir.
YENGEÇ: Yeni yatırımlar, kazançlar, ek gelir kapısı, manevi değerlerin artışı, yetenklerle para kazanma olarak size yeni fırsatlar verebilir.
ASLAN: Bu yeniay evinizde! İş, kariyer, dış görünüş, stiliniz, evlilik gibi birçok alanda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.
BAŞAK: Dua, meditasyon, yoga gibi şifa teknikleriyle ilgilenebilir, izolasyona çekilip ruhsal konulara yönelebilirsiniz.
TERAZİ: Yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Sosyal çevre artabilir. Dernek, vakıf, kulüp gibi sosyal organizasyonlar da bulunabilirler. Gelecek planlarınız, hayallerinizle ilgili yeni adımlar atabilirsiniz.
AKREP: İş, kariyer, statü konularında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Toplum önünde olabilirsiniz.
YAY: Yurtdışı seyahatine çıkabilir. Yabancı dil öğrenebilir veya bir eğitime başlayabilirsiniz. Basın, yayın, medya ve hukuk konularınız gündeme gelebilir.
OĞLAK: Miras, nafaka, sigorta gibi konular gündeminize gelebilir. Kredi alabilir veya borçlarınızı ödeyebilirsiniz.
KOVA: Evlilik, ortaklık, danışmanlık konuları gündeminize gelebilir. Kimileri bir evlilik kararı alırken, kimileri partneriyle ortak bir iş yapabilir.
BALIK: Bu dönem sağlık kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Bir işe girme durumunuz olabilir. Meslekte görev değişikliği yapabilirsiniz. Kimileri bir evcil hayvan edinebilir.

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: