Loading

DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN ASLANLAR
Güneş Aslan burcunda. Sahne sizde. Kendinizi gösterme, aşk, hobi, sanat, ego, gurur, sahne , çocuklar, dış görünüşte değişiklik, sürpriz gelişmeler ve bir beyanınız da olabilir. Saymış olduğum tüm bu faktörlerde bir ışıldama yaşayacaksınız. Aslanlar , belki yeni bir aşk veya bir evlikik kararı alabilirsiniz.Yeni işler, yer değişikliği gibi konularda dikkat çekiyorsunuz. Gündem sizsiniz. Bir ay boyunca güneş sizin evinizde ve parlıyorsunuz.
Cumartesi erken saatlerde ay Terazi burcuna geçiş yapacak.Sanat , estetik denge arayışı, uzlaşmacı, diplomasi, kibar, naif, ara bulucu, giyime kuşama önem veren ikili ilişkilerde aşkta, ortaklıkta, duygusal olarak anlaşmak ve toparlamak isteyen enerji akışı olacak. Gün genelinde Ay’ın Güneş’le güzel etkileşimi olacak.Akıl ve ruh arasında uyum ve denge içinde olmanız gerekiyor. Otoriter kişilerin desteğini almak, bilinç altındaki negatif düşünceleri atıp şifaya çalışmak, huzuru hissetmek, şifa sağlık olarak güzel neticeleri almak size iyi gelecek.Dikkat etmeniz gereken kara lilith ve Merkür’ün kavuşumu olacak. Egolu ve kışkırmacı davranışlardan kaçınmalısınız.Kıskanç, haset insanların sözlerine kulak asmayın. Özellikle negatif enerjileri iptal ediyoruz. Venüs durağan pozisyonda.Para ve ilişkilerde biraz sıkıntılar olabilir. Özellikle retro hali ile daha çok dikkat etmeniz gerekiyor.
Şiron da durmuş pozisyonda. Geçmiş travmalar ile ilgili sıkıntılar tekrar tekrar edebilir. Yara aldığınız durumlar ile ilgili bilinçaltı çok konuşabilir. Özellikle yarın itibariyle bilinç altında sizi sıkan üzen negatif enerjileri pozitife çevirelim ve negatif enerjileri iptal edelim. Bol dua etmek, meditasyon yapmak, size ve ruhunuza iyi gelecek.

OLUMLAMA
Dönüşüme niyet ediyorum.
Arınıyorum, yeniden başlıyorum.
Korunuyorum, istediklerim oluyor.
Enerjimi doğru ve net kullanıyorum. Başarılıyım.
Geçmişi sevgiyle affediyor ve uğurluyorum.
Geleceğimi en güzel ve iyi enerjilerle şekillendiriyorum.
TEŞEKKÜR EDERİM.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: