Loading

1 Ağustos’ta Kova burcunda bir dolunay meydana gerçekleşecek. Anın haritasına baktığım zaman Balık burcunun yükseldiğini görüyorum. Duygusal olarak hassas olabildiğimiz gibi, kendimize acıyalabilir, kandırılmış veya aldatılmış hissedebiliriz. Fedakar ve sezgileri güçlü olmamızın yanında biraz akışta kalmak, teslimiyette gitmek ve şifa konularına yönelmek bize bu dönemde iyi gelebilir. Satürn Balık burcunda ve retroda olduğu için bu dolunayın bireysel olarak ve toplumsal olarak sorumluluklarımızı tekrar hatırlatacağını ve yapılan karmaların bedelinin ödeneceğini anlatır. Yükselen yöneticisi Jüpiter’in Boğa burcunda olduğunu görüyorum. Finansal oılarak yatırımlar yapabilir, yeni kazançlar elde etmek isteyebiliriz. Venüs’ün retroda olmasıyla yatırımlara dikkat edelim, Venüs parayı anlatır. Parayla ilgili kayıp yaşamayın. Belki de unuttuğunuz bir para ve mirasta gelebilir. Bu dolunayda kendi değerimizi daha iyi anlayacağız ve Venüs Aslan burcundaki retro ile asıl sorumuz ‘ne kadar sevildim ve değer gördüm’ olacak. Ay’ın Kova burcunda olması ve Güneş’in Aslan burcunda olmasıyla otoriter figürlerle karşı karşıya gelebilir ve özgürlüğümüze dem vurabiliriz. Dünya genelinde de toplumsal hareketlenmeler olabilir. Özgürlük teması çok yüsek ve ağır basacak. Sıkıntılı giden evlilikler, ortaklıklar bitebilir. Kişiler artık ruhlarının özgür hissedeceği ve mutlu olacağı insanları hayatlarına almak isteyecekler. Dolunaylar tamamlanmaları, bitişleri, farkındalıkları anlatır. İnsanların yüksek benliği dolunayın ışığı gibi açılacak ve huzurlu yaşamak için farkındalıklar artacak. Kova burcu bir hava grubu olduğu için maalesef ki doğal afetler olabilir. Örneğin fırtınalar, yağmur, hortum, sıcakların aşırı artıcı gibi ani dengesizlikler olabilir. Kova burcunun teması toplumlar, gruplar, bilim, astroloji, robotlar, uzay olduğu için bunlarla ilgili ciddi değişimler duyabiliriz. Sağlık olarak kalp, varis, kaburgalar, yüksek ateş konularında hassasiyetler olabilir, dikkat etmemiz gerekir. Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçları bu dönem yoğun etkiler olacak.

Koç: Sosyal çevrede farkındalıklarınız artabilir. Dernek, vakıf, kulüp gibi sosyal organizasyolar da bulunabilirsiniz.. Gelecek planlarınız, hayallerinizle ilgili bir tamamlanma yaşayabilirsiniz.

Boğa: İş, kariyer, statü konularında tamamlanmalar, farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Kimileri evliliklerini sonlandırırken, kimileri evlenebilir.

İkizler: Yurtdışı seyahatleri, eğitimler, yabancı dil konularında bir tamamlanmalar, farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Basın, yayın, medya ve hukuk konularınız gündeme gelebilir.

Yengeç: Miras, nafaka, sigorta gibi konularda tamamlanmalar olabilir, borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Bazı krizlerle yüzleşebilirsiniz.

Aslan: Evlilik, ortaklık, danışmanlık konularında bir bitiş, tamamlanma olabilir. Kimileri bir evlilik kararı alırken, kimileri partneriyle ortak bir iş yapabilir veya yol ayrımına gelebilir. Kalp hastalıklarına dikkat edin.

Başak: Bu dönem sağlık kontrollerinizi yaptırmanız iyi olur. Bir işe başvurduysanız sonuçlanabilir. Meslekte görev değişikliği yapabilirsiniz. Kimileri bir evcil hayvan edinebilir, onun bakımını yaptırabilir.

Terazi: Çocuk, aşk, hobiler, sanat konuları gündeme gelebilir, bu konularda bir farkındalık yaşayabilirsiniz. İlişkilerde tamamlanma veya yol ayrımı olabilir.

Akrep: Taşınma, ev alma-satma, ev içerisinde tadilat gibi durumlarınız gündeme gelebilir. Kendi yuvanızı da kurabilirsiniz, hane içerisinde bir kutlama olabileceği gibi bir bitiş de olabilir.

Yay: Kısa yolculuklara çıkabilir veya bir eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Kuzen, kardeş ve yakın çevrenizle iletişimleriniz yoğun olabilir, bir farkındalık veya bitiş yaşayabilirsiniz. Kimilerinde araç alma veya satma durumu olabilir.

Oğlak: Gelir-gider hesabı yapabilirsiniz. Maddi kazançlarınızzı gözden geçirebilirsiniz. Maddi ve manevi konularda bir değerlendirme yapabilir, özdeğerinizi sorgulayabilirsiniz.

Kova: Bu dolunay evinizde! İş, kariyer, dış görünüş, stiliniz, evlilik gibi birçok alanda tamamlanmalar, farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Para, eğitim, ortaklık ve birçok alanda bir bitiş veya tamamlanmalar olabilir. Şu an estetik yaptırmayın, Venüs retrosunda tavsiye etmiyoruz.

Balık: Dua, meditasyon, yoga gibi şifa teknikleriyle ilgilenmeniz bu dönem iyi olabilir. Gizli saklı konular gün yüzüne çıkabilir. Hapishaneler, rehabilitasyon merkezleri, hastaneler ve diğer kapalı alanlarla ilgili gündemleriniz olabilir. Gizli düşmanlar açığa çıkabilir.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: