Loading

9 HAZİRAN CUMA
Ay, sabah boşluğa geçiyor. Önemli işlerinizi öğleden sonraya bırakın. Ay 13:14 de balık burcuna geçiyor . Oldukça fedakar, hassas, yardımsever, mistik konuları güçlü, hissiyatı kuvvetli. Fazla fedakarlık yapmaktan kendini zaman zaman kurban rolünde hissedebilir. Öğleden sonra Merkür ve Neptün ‘ün güzel bir açısı olacak. Bu zaman diliminde meditasyon, yoga size iyi gelecek. İlahi akışın desteğini alabilirsiniz. Akşam saatlerinde balık burcundaki Ay’ ın, boğa burcundaki Jüpiter’e güzel bir desteği olacak. Konfor, rahatlık, yeme, içme, para harcama gibi konuları abartabilirsiniz. Gerek ailenizle, gerek dostlarınızla bir araya gelip güzel zaman geçirebilirsiniz. Balık burcundaki Ay ile Satürn ‘ün kavuşumu ile sizden yaşça büyük kişilerin fikirlerine danışabilirsiniz.Duygusal olarak sorumluluklar alabilirsiniz. Bu kavuşum, ruhsal bağlantıları ve şifalanma için güzel enerjileri barındırır.

AKTİF HALE GETİRİN KABUL ETTİM DEMENİZ YETERLİ

OLUMLAMA : Ruhen ve bedenen sağlıklıyım. Gücümün farkındayım. İlahiden gelen mesajlara açığım. Işık rehberleri ile yürüyorum. Yaşadığım her olayın tekamül sürecimi aydınlattığını biliyorum. Teşekkür ederim.
Şifanız olsun.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL.

#ay #venüs #balık #ASTROLOJİ #TAROTFALI #HOROSKOP #ŞİFA #GÜZELLİK #iyikik #huzur #barış #başarmak #esmalar #ülke #vatan #millet #GÜZELLİK #AŞK

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: