Loading

19 Mayıs’ta Boğa burcunda bir Yeni ay gerçekleşecek. Anın haritasına baktığım zaman Akrep burcunun yükseldiğini görüyorum. Krizler, kaoslar, gizlide kalmış konular ve ortak kazançlar yeniayın dışarıya görünen yüzü olabilir. Yükselen yöneticisi Mars’ın 29 derece ve Yengeç burcunda olduğunu görüyorum. Mars’ın krizli bir şekilde ev, aile, yuva ve vatan konularında çalışması oldukça sancılı olabilir. Burada ülke içerisinde karışıklık veya kavga enerjisi hakim olabilir. Seçimden hemen sonra gerçekleşecek yeniayda sakinliğimizi korumalı ve her türlü kışkırtma durumlarından uzak durmalıyız. Jüpiter’in ise Boğa burcuna geçmesi sonucunda Pluto’dan almış olduğu sert açı bazı krizli durumların büyüyebileceğini gösterir. Abartılı davranışlardan uzak durmalıyız. Mars’ın Neptün ile olumlu açısıyla yaptığımız yeniliklere başlarken ilahi destekten yardım alabileceğimizi veya hayallerimize yönelik eylemlerin olduğunu gösterir. Öfkeden uzak durup, iyi niyetle yaptığımız her işin güzel bir şekilde sonuçlanacağına inanalım. Ruhunuza yakışan bir yeniay olmasını dilerim.

Koç: Yeni yatırımlar, kazançlar, ek gelir kapısı, manevi değerlerin artışı, yetenklerle para kazanma olarak size yeni fırsatlar verebilir.

Boğa: Bu yeniay evinizde! İş, kariyer, dış görünüş, stiliniz, evlilik gibi birçok alanda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

İkizler: Dua, meditasyon, yoga gibi şifa teknikleriyle ilgilenebilir, izolasyona çekilip ruhsal konulara yönelebilirsiniz.

Yengeç: Yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Sosyal çevre artabilir. Dernek, vakıf, kulüp gibi sosyal organizasyolar da bulunabilirler. Gelecek planlarınız, hayallerinizle ilgili yeni adımlar atabilirsiniz.

Aslan: İş, kariyer, statü konularında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Toplum önünde olabilirsiniz.

Başak: Yurtdışı seyahatine çıkabilir. Yabancı dil öğrenebilir veya bir eğitime başlayabilirsiniz. Basın, yayın, medya ve hukuk konularınız gündeme gelebilir.

Terazi: Miras, nafaka, sigorta gibi konular gündeminie gelebilir. Kredi alabilir veya borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

Akrep: Evlilik, ortaklık, danışmanlık konuları gündeminize gelebilir. Kimileri bir evlilik kararı alırken, kimileri partneriyle ortak bir iş yapabilir.

Yay: Bu dönem sağlık kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Bir işe girme durumunuz olabilir. Meslekte görev değişikliği yapabilirsiniz. Kimileri bir evcil hayvan edinebilir.

Oğlak: Çocuk, aşk, hobiler, sanat konuları gündeme gelebilir. Spora başlayabilir, sanatsal bir etkinliğe katılabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Kova: Taşınma, ev alma-satma, ev içerisinde tadilat gibi durumlarınız gündeme gelebilir. Knedi yuvanızı da kurabilirsiniz.

Balık: Kısa yolculuklara çıkabilir veya bir eğitime başlayabilirsiniz. Kuzen, kardeş ve yakın çevrenizle iletişimleriniz yoğun olabilir. Kimilerinde araç alma veya satma durumu olabilir.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

One thought on “19 Mayıs Boğa Burcunda Yeni Ay Gerçekleşecek”

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: