Loading

16 Mayıs’ta Jüpiter Boğa burcuna geçiş yapacak ve 26 Mayıs 2024 yılına kadar burada seyrine devam edecek. Jüpiter büyük şans gezegenidir. Fırsat, bolluk ve şans verir. Boğa burcunda olacağı için burada özellikle toprak, ekin, tarım konularıyla ilgili güzellikler olabilir. Değerli kaynaklar ile bazı konularda ülke olarak fırsatları yakalayabiliriz. Ev, emlak konularıyla ilgili bazı kişiler şans ve fırsat yakalabilir. Boğa sağlamlık ve istikrar istediği için para ve ilişkilerle ilgili kendimizi güvende hissemek isteriz. 19 Mayıs’ta Satürn ve Jüpiter’in güzel bir desteği olacak. Otoriter kişilerin desteğini alabilir ve sorumluluklarımızla ilgili fırsatları yakalayabiliriz, fakat Pluto ve Jüpiter arasında da sert bir etkileşim olacağı için burada yıkıcı ve abartılı davranışlardan uzak durmalıyız. Konfor alanımızla sınanabiliriz. 26 Mayıs’ta Jüpiter’in ve Mars’ın stresli etkileşimiyle fazla hırslı, şiddet içerikli eylemlerden, mücadeleci tavırlardan kaçınmalıyız. Gerginlikler olabilir. Jüpiter burada bazı konuları büyütebilir. 12 yıl önce 2011-2012 Haziran aylarında Jüpiter Boğa burcunddaydı. O zamanlara doğru bir gidin, neler yaşadınız? Benzer durumları yaşayabilirsiniz. Jüpite etik değerlerle ilgii ve ilahi bir gezegen olduğu için burada bir şifalanma da olabilir. Para ve aşk konularında sürpriz fırsatları size getirebilir. Boğa, Başak ve Oğlak burçları bu etkiyi daha çok hissedecekler. Sürpriz aşklar, parasal şifalanmalar, kariyerde fırsatlar olabilir. Jüpiter büyüteç görevi yaptığı için sıkıntılı durumları da büyütebilir. Burada maddi veya aşk konularıyla ilgili doyumsuzluklar olabilir.

KOÇ: Parasal anlamda ek gelir kapısı elde edebilirsiniz. Yeteneklerinizden para kazanabilirsiniz. Yeni kaynaklarla maddi konularda rahatlama olabilir, fakat harcamalara da dikkat edin.

BOĞA: Jüpiter sizin evinizde size birçok alanda şans ve fırsat verebilir, fakat kilo problemlerine de dikkat edin. İş, aşk, kariyer ve para konularıyla ilgili sürpriz gelişmeleriniz olabilir. Şans sizden yana.

İKİZLER: Bu dönem ruhsal konularla ilgilenip, şifa çalışmaları yapabilirsiniz. Rutin kontrollerinizi ihmal etmeyin. İlahi yardımı da alabilirsiniz.

YENGEÇ: Sosyal çevreniz genişliyor. Yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Hayallerine yönelik adımlarınızda şans kapıları açılıyor.

ASLAN: İş, kariyer ve statü konularınızla ilgili fırsatlar sunacak. Toplum önünde görünebilir, tanınabilir ve kariyerde yükselebilirsiniz. Kimileri de statülerini evlilik ile değiştirebilir.

BAŞAK: Yurtdışı seyahatleri söz konusu olabilir. Yükseköğretim, basın, yayın, medya ve hukuk konularıyla ilgili fırsatları yakalayabilirsiniz.

TERAZİ: Eş, ortak, nafaka, miras gibi ortak kazançlar gündeme gelebilir. Borç ödeme veya kredi alma durumunuz olabilir. Cinsel dürtüleriniz artabilir, fakat rahatsızlıklar veya bir ameliyat durumunuz da olabilir.

AKREP: Ortaklık evlilik gibi gündemleriniz olabilir. Birden fazla partner hayatınıza girebilir veya ortaklarınızdan fayda elde edebilirsiniz.

YAY: İşe girme, çalışma, meslekte ilerleme durumunuz olabilir. Sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin ve evcil hayvan sahiplenebilirsiniz.

OĞLAK: Aşk, çocuk, hobi, sanat ve yaratıcılık konularında şans sizden yana. Birden fazla partner hayatınıza girebilir, çocuk sahibi olabilir veya sanatsal anlamda güzel bir sürece girebilirsiniz.

KOVA: Ev alma, taşınma, yuva kurma, ev içerisinde tadilat gibi durumlarınız olabilir. Evinize yeni bir üye katılabilir. Ailesel konularda destek görebilirsiniz.

BALIK: Seyahatlere çıkabilir, eğitimler alabilirsiniz. Kardeşlerinizden, kuzenkerinizden veya yakın çevrenizden şanslar elde edebilirsiniz.

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: