Loading

Trakya’da kadın yazarlar, Bizim Sahaf’ta düzenlenen imza gününde sevenleriyle bir araya geliyor. Yazarlar, farklı kategorilerdeki eserlerini okurları için imzalayacak.

Kırklareli Lüleburgaz’da yer alan Bizim Sahaf kitapçısı, 17 Mart Cuma günü kadın yazarları ağırlayacak. İmza gününde okurları ile buluşacak yazarlar arasında Asya Nur ŞENER, Elif İpek BİLEK, Emine GÜRTOPRAK ÖZDİLEK, İnci YILMAZ ŞİMŞEK, Nefise SERRA, Namigâr DURAK BAŞBUĞOĞLU  ve Selcan AKTAŞ yer alacak. Saat 12.00 ‘de başlayacak etkinlik 16.00 ‘da sona erecek.

Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli ‘den kadın yazarların bir araya gelerek kadın dayanışmasına katkı sağladığı bu buluşmalar, okurlar tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanıyor. Bizim Sahaf’ta da yazarların eserlerine yoğun bir ilginin olacağı düşünülüyor.

Eserleri çocuk edebiyatından şiire, öyküden romana geniş bir yelpazede olan yazarlar, okurları için imzalarını atacaklar. İmza gününe katılacak okurlar, yazarlarla buluşarak kitaplarını imzalatma ve yazarlarla tanışma fırsatı bulacaklar.

Bu buluşma, Trakya’daki kadın yazarların çalışmalarını daha geniş kitlelere ulaştırmak ve kadın dayanışmasını pekiştirmek adına önemli bir adım olarak görülüyor. Okurların yoğun ilgisiyle karşılaşacağı düşünülen bu etkinliğin, yazarların çalışmalarına ve kadın yazarların seslerine daha fazla kulak verilmesine vesile olacağı düşünülüyor. Etkinlik Bizim Sahaf Kitap Kafe ‘de Kocasinan, Yasemin Sk. No:1/A, 39780 Lüleburgaz/Kırklareli adresinde gerçekleşecek.

 

Reklamlar

By inadinakivircik

Hükümsüz Kimlikler, Ölümüne Aşk ve Öğretmenler için Yaratıcı Yazarlık El Kitabı, Şen Yuva, Kayıtsız Kimlikler ve Uzay'ın Kayıp Gezegeni adlı kitapların yazarı

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: