Loading

#İSTİKLALDENİSTİKBALEÇANAKKALE #18MartÇanakkaleZaferi Hatıra Künyesi oluşturmak için tıklayınız.

HATIRA KÜNYESİ İÇİN TIKLAYINIZ!…

Çanakkale Ruhumuzda Var

Cumhuriyetimizin 100. Yılı dönümünün olduğu eşsiz bir yılı olan 2023’ü yaşamaktayız. Tarihimizin önemli dönüm noktalarından olan Cumhuriyetin ilanı Çanakkale cephesinde gerçekleştirdiğimiz eşsiz bir zaferin verdiği imkan ile elde edildiğini hatırladığımızda nasıl bir ilişki olduğu göz önüne çıkmaktadır.

Çanakkale’yi bir zafere götüren ve Cumhuriyeti ilan eden birliktelik, dayanışma ruhu, mücadele bu yüce milletin eseridir.

HATIRA KÜNYESİ İÇİN TIKLAYINIZ!…

Çanakkale zaferini elde ettiğimiz süreçlerdeki milletimizin gösterdiği kahramanlık, cesaret, dayanışma, birlik, fedakarlık ve mücadelenin o gün olduğu gibi bugün de tüm zorlu süreçlerde gün yüzüne çıktığını görmekteyiz.

Bu durum bize Çanakkale’de gösterdiğimiz bu özelliklerin hala bu toplumun içinde ruhunda olan bir parça olarak ortaya çıktığını belirtmek için “ruhumuzda var” sloganını bu yılın teması olarak kullanmaktayız.

#İSTİKLALDENİSTİKBALEÇANAKKALE #18MartÇanakkaleZaferi Hatıra Künyesi oluşturmak için tıklayınız.

https://www.18martetkinlikleri.com/hatira-kunyesi

Kaynak:https://www.18martetkinlikleri.com/

HATIRA KÜNYESİ İÇİN TIKLAYINIZ!…

Reklamlar

By Hasan Akbal

Şair, Yazar, Editör, Fotoğrafçı... Çorum İskilip doğumlu. Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bölümü Mezunu. Yine aynı Üniversitenin Maliye Anabilim Dalında ve İstanbul Üniversitesi Maliye Anabilim Dalında Yüksek lisans yapıyor. Şiir ve denemeleri, Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bülteni, Bülent Ecevit Üniversitesi Kampüsün Sesi Gazetesi, Zonguldak Halkın Sesi Gazetesi, Çorum Yayla Haber, Aşkın E Hali Dergisi, Gökyüzü Dergisi, Çorum Bidergi, Halk Edebiyatı Dergisi, www.kunyeonline.com, kunyeedebiyat.blogspot.com ve kendi bloğu olan (hasanakbalnet.blogspot.com) ile bir çok internet sitesinde yayımlandı. Künye Edebiyat E Dergi’yi kurdu. Genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibidir. İstanbul’da yaşayan yazar edebiyatla ilgili söyleşilere ve yazı çalışmalarına katılıyor.

3 thoughts on “#İSTİKLALDENİSTİKBALEÇANAKKALE #18MartÇanakkaleZaferi Hatıra Künyesi Çanakkale Ruhumuzda Var”

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: