Loading

MART BAŞAK DOLUNAYI.

Başak burcu’nun 16 derecesinde dolunay 🌕 meydana gelecek, çok sert ve dikkat çekici bir dolunay olacak dolunay esnasında yükselen olarak aslan 🦁 burcunu görüyorum yönetici gezegeni güneş 8.ev de sekizinci ev krizler evidir. Kayıplar, ölümler göçler, finansal krizler cinsellik, miras, değişim, yasaklar, suç, yeraltı gibi temalar bu evde birleşiyor. Yükselen aslan olarak baktığımızda kara lilith’ti burada görüyorum düşmanlıklar gizli saklı şeylerin gün yüzüne çıkacağı planlar örgütler sırlar şeytanca planlar ve bunlarla ilgili sıkıntılı durumlar söz konusu olabilir. Dolunayın marsa kare açısı olacak fazla fevri ve dürtüsel öfkeli olabiliriz. Dolunay günü 45 dakika sonra Satürn balık burcuna geçiş yapacak Neptün de balıkta, Neptün sisli bir perde ve Satürn bu sisli perdeyi kaldırıyor artık kader konuşacak kadersel şeyler yaşanacak Neptün aldanmayı, aldatılmayı ve hayal kırıklığı kandırılma gibi konuları anlatır kandırıldık diyerek bir çok konuda uyanışlar başlıyor öfke ve çaresizlik içinde duygular yoğun olacak Satürn’ün balığa geçişi ile maneviyatımızın yükselmesi insanlığın birbirine desteklemesi büyük sınavlar olacak balık su gurubu olduğu için Satürn burada sularla ilgili konularda sınavları olacak, denizler, yağmurlar, doğal afetler yangınlar, yer altı petrol, lavlar kanallar, patlamalar savaş enerjileri de olabilir. 3 Mart venüs şiron kavuşumu olacak yaralarımızı sarma ve iyileşme olsun. Güney Ay düğümü ve juno kavuşum yapacak burada ilahi ve ruhani aşklar gelebilir. Kadersel karşılaşmalar ruh eşinizi bulmayı da anlatır. Kimileri evlilik kararı alabilir. Venüs ♀ Jüpiter, şiron, , koç burcunda burada birşeyleri büyütebilir Jüpiter büyüteç görevi yapar. Öte yandan Merkür balık burcunda düşünce olarak içsel muhasebe yapanlar olacak düşünme uyanış aydınlanma maneviyat etik değerler, göçler artabilir özellikle dışarıdan gelenler ile sıkıntılar olabilir. Farkındalıklar artabilir birlikte harekete geçme özellikle Satürn balıkta ve 23 Mart pluton kova burcuna geçişi ile 25 mart Mars yengeç burcuna geçişi ile kitleler, halk toplum ayaklanması, seslerin yükselmesi, protestolar 30 yıllık bir döngü kapanıyor ve bir uyanış başlıyor. Başak burcu teması, iş, hizmet, sağlık, hayvanlar, ve evcil hayvanlar dolunay 🌕 bizlere evcil hayvanlara sahip çık ve sokak hayvanlarını koru besle, biz ne kadar vicdanlı olursak yaradan da bize o kadar merhametli davranacaktır. Sağlık olarak bazı bulaşıcı hastalıklar duyulabilir. Güçlü ve ses getiren bir dolunay 🌕 yöneticiler, politika, gizli konular, sırlar uzay konuları gündemi meşkul edecek, Güneş Mars pluton Merkür uranüs bunların dik açıları askeri hareketlenme ani gelişen olaylar, savaş ve yıkıcı konuları da tetikleyebilir.

KOÇ BURCU :İş konusunda yoğunluk olabilir. İş değiştirme veya yeni bir işe başlama, günlük rutin işler de yoğun olabilir. Sağlığa dikkat evcil hayvan edin.

BOĞA BURCU : Çocuklar aşk sanat hobi gündeminiz bunlar belki çocuk sahibi olacaksınız kimilerinin çocukları ile gündemi olabilir. Birlikteliği olanlar dikkat ayrılıkta olabilir. Yeni bir aşk’ta gelebilir.

İKİZLER BURCU : Ev aile yuva konularınız olabilir. Yer değiştirme ev alma, taşınma olabilir. Aile bireyleriyle ilgilenme sorumlulukları alma, kimileri evlilik kararı alabilir.

YENGEÇ BURCU : Yakın çevre kuzenler kardeşler eğitim kısa seyahatler aracınız bunlarla ilgili konular olabilir. Yolculuklar yapanlar olacak kardeşleriyle çevresiyle konuları sorumlulukları olabilir.

ASLAN BURCU : Maddi konular gelir gider para harcamaları finansal hareketlilik beklenen para, miras veya kendi işinizi kurup para kazancınızı artırabilirsiniz arsa alım satım konuları olabilir.

BAŞAK BURCU : Sizin Evinizde bir Dolunay meydan geliyor. Bir tamamlanma olabilir. İşinizle ilgili daha iyi bir yere gelme, veya bir evlilik kararı alabilirsiniz. Sıkıntılı evlilik varsa bir ayrılık kararı da olabilir. Sağlık olarak rutin kontrolleri gözden geçirin. Evcil hayvan edinin, varsa onların kontrolleri gözden geçirin. Kendinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Yer değiştirme taşınma olabilir. Bazı kadersel konular olabilir.

TERAZİ BURCU : İnzivaya çekebilirsiniz yalnız kalmak düşünmek olanı biteni uzaktan izlemek isteyebilirsiniz. Dolunay zamanı sizin dua meditasyon yapmanız size şifa verecek, sağlık olarak rutin kontrolleri gözden geçirin, bir hastane kontrol durumları olabilir. Bazı gizli saklı şeyler duyabilirsiniz. Gizli düşmanlara dikkat maskeler düşebilir.

AKREP BURCU : Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir bir amaç için yardımlaşmalarda bulunabilirsiniz, gelecek planlarınzı gözden geçirin kararlar alabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınıza sırt dönebilirsiniz.

YAY BURCU : Statü değişikliği kariyerde hedeflerinize doğru tamamlanma evlilik kararı alabilir. Kimileri daha önce başlattığı işler için şimdi tamamlanma olabilir. Toplumda kendinizi göstereceğiniz bir dolunay.

OĞLAK BURCU : Uzak seyahatler yurt dışı bağlantılar yolculuklar akademik konular eğitim üniversite konularınız olabilir. Yurt dışı ticari konularınız olabilir. İthalat ihracat yapanlar dikkat etsinler sıkıntılı olabilir. Yeni kültürler tanıyabilir. Dini uhrevi konular, dua meditasyon, yoga bunlar konular olabilir. Bir yandan inançları sorgulayacaksınız.

KOVA BURCU : Miras, kredi, nafaka, alacak verecek konuları gündeme gelebilir. Ufak bir Ameliyat veya operasyon olabilir. cinsellik dürtüsü ile abartıya kaçabilirsiniz idrar yolu enfeksiyonuna dikkat.

BALIK BURCU : Her türlü ikili ilişkilerde aşkta ortalıkta evlilikte yoğun iletişimler devrede olacak kimileri için evlilik anlaşmalar olabilir, kimileri ayrılık kararı alabilir. Ortaklık durumları ile bir karar verenler olabilir. Kimileri yer değiştirebilir. hukuki konularınız varsa gündeme gelebilir.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: