Loading

6 Nisan’da meydana gelecek Terazi burcundaki dolunay bizlere ilişkileri sorgulatacak. Anın haritasına baktığım zaman Boğa burcunun yükseldiğini görüyorum. Yöneticisi Venüs ise yönettiği Boğa burcunda ve birinci evde. Kendimizi, çevremizi güzelleştirmek isteyebilir, maddi ve manevi olarak konfor alanında kalmaktan beslenebiliriz. Mars ve Satürn arasındaki olumlu açıyla yapmak istediğimiz işlerin sorumluluğunu alabilir, planlanmış bir mücadeleyle attığımız adımlarda destek görebiliriz. Ülke ve dünya olarak baktığım zaman ise yağışlar ve fırtınalar devam edebilir. Pluto’nun da Kova burcunda olmasıyla beklenmedik hava koşullarıyla yüzleşebiliriz. Venüs-Uranüs arasındaki kavuşumun etkileriyle para piyasasında inişli çıkışlı durumlar duyabiliriz. İlişkilerin beklenmedik bir şekilde başlaması gibi ani ayrılıklar da olabilir. Dolunay olarak baktığımız zaman ise Güneş’in Chiron ve Jüpiter ile kavuşumunu görüyorum. Acılardan özgürleşmek istediğimiz gibi ilişkilerden istediğimizi bulamamak da bizi üzebilir. Olayları abartmadan objektif bir bakış açısıyla değerlendirmeliyiz. Krizleri fırsata çevirirsek şans bizden yana olabilir. Uranyen haritaya baktığım zaman ise Koç noktasında Atropos’u ve yanında Valentine isimli aşk asteroidini görüyorum. Atropos, bitişleri ve kaçınılmaz kaderi de gösterir. Bazı aşklar bitebilirken, başka sevgiler de gündeme gelebilir. Hekate’nin de Koç noktasında olması yol ayrımları olduğunu gösterir. Yaşamınızda önemli bir karar verme zamanı gelmiş olabilir. Belki de bu dönem biraz inzivaya çekilip kendimizi ve birlikteliklerimizi değerlendirme vaktidir. Bize acı veren her şeyden özgürleştiğinmzde gerçek mutluluğun zaten içimizde olduğunu fark edebiliriz. Sükuneti korumamız, ilişkileri veya olayları zorlamadan akışta kalmamız kendimiz için yapabileceğimiz en güzel eylem olabilir. Belki de ilişkiler açısından ‘tamam mı yoksa devam mı’ şeklinde düşündüğümüz bir süreç olabilir. Yüreğinizin sesini dinleyin, tüm cevaplar bilgeliğinizde saklı. Güzel bir dolunay geçirmenizi dilerim.
KOÇ: Bu dolunayda evlilik, ortaklık konularında bir değerlendirme yapabilirsiniz. Kimileri evlilik haberi alırken, bazılarında boşanma muhtemel olabilir. İlişkilerinizi değerlendirmeniz sizin için faydalı olabilir. Ruhunuza yakışır bir dolunay geçirmenizi dilerim.
BOĞA: Bu dolunayda sağlık kontrollerinizi yaptırabilir, meslek hayatınızla ilgili bazı tamamlanmalar veya farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Meslek veya görev değişikliği olabilir. Evcil hayvanlarınız varsa onlarla ilgilenebilirsiniz. Ruhunuza yakışır bir dolunay geçirmenizi dilerim.
İKİZLER: Dolunayda yaratıcılığınız artabilir, hobilere ve eğlenceye yöneldiğiniz bir zaman olabilir. Bazıları çocuk sahibi olabilir. Partnerinizle ilişkinizde bir tamamlanma veya farkındalık yaşayabilirsiniz. Bazıları ise yeni bir ilişkiye de başlayabilir. Ruhunuza yakışır bir dolunay geçirmenizi dilerim.
YENGEÇ: Bu dolunayda taşınma, ev alma veya satma, ev içinde tadilat veya aile büyükleri konularınız gündemde olabilir. Zorunlu bir taşınma veya iş amaçlı bir yer değişikliği yaşayabilirsiniz. Aile içerisinde gerilimli durumlara dikkat, aksi takdirde bazı bitişler olabilir. Ruhunuza yakışır bir dolunay geçirmenizi dilerim.
ASLAN: Seyahat edebilir, yeni bir eğitime başlayabilir, yakın çevrenizle iletişim trafiğinizin yoğun olduğu bir dönem olabilir. Özellikle bu dolunayda kardeş, kuzen veya yakın akrabalarınızla ilgili farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Sosyal medya, ticaret, araba alım ve satım konularınız varsa gündeme gelebilir. Ruhunuza yakışır bir dolunay geçirmenizi dilerim.
BAŞAK: Bu dolunayda finansal konularınız gündemde olabilir. Kazançlarınızda gelir artışı olabilir veya başka işlerden ek gelir elde edebilirsiniz. Harcamalarınızı gözden geçirebilirsiniz. Manevi değerlerinizin artacağı, yeteneklerinizi keşfettiğiniz bir süreç olabilir. Ruhunuza yakışır bir dolunay geçirmenizi dilerim.
TERAZİ: Dolunay burcunuzda! Hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Dış görünüzü veya tarzını değiştirmek isteyebilirsiniz. İş, kariyer, aşk ve birçok konuda yaşamınızla ilgili önemli farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Ruhunuza yakışır bir dolunay geçirmenizi dilerim.
AKREP: Bu Dolunay’da arkanızdan dönen bazı saklı konuları öğrenebilir, gizli düşmanlarınızla yüzleşebilirsiniz. Korku, endişe gibi olumsuz enerjilerden arınmanız ruhsal açıdan güçlü olmanıza yardımcı olabilir. Dua, meditasyon veya yoga gibi spiritüel konulara yönelebilir ve bu alanlarda kendinizi şifalandırabilirsiniz. Ruhunuza yakışır bir dolunay geçirmenizi dilerim.
YAY: Bu dolunayda sosyal çevreniz ile ilgili bazı tamamlanmalar veya farkındalık yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkinizde iletişim problemlerine dikkat etmelisiniz, yoksa bazı anlaşmazlıklar olabilir. Hayallerinizi ve gelecek planlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Ruhunuza yakışır bir dolunay geçirmenizi dilerim.
OĞLAK: Bu dolunay sırasında iş veya kariyer konularında tamamlanmalar veya bitişler yaşayabilirsiniz. Çalışmanız toplum tarafından görülebilir. Hayatınızda bir statü değişikliği olabilir. Ruhunuza yakışır bir dolunay geçirmenizi dilerim.
KOVA: Bu dolunay ile yurtdışı seyahatine çıkabilir, bir eğitime başlayabilir veya yabancılarla ilgili konularınız gündeme gelebilir. Bunlarla ilgili bir tamamlanma yaşayabilirsiniz. Ruhunuza yakışır bir dolunay geçirmenizi dilerim.
BALIK: Bu Dolunay ile eşin veya ortağın kazançları, miras, kredi, borç konuları gündeminize gelebilir. Gelir ve gider hesabı yapabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Bir ameliyat durumunuz olabilir. Krizleri fırsata çevirmeniz faydanıza olabilir. Ruhunuza yakışır bir dolunay geçirmenizi dilerim.

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: