Loading

AY ASLAN BURCUNDA.
Ay Aslan’da yüce gönüllüdür. Duygusal olarak keyif veren, canlı, yaratıcı, eğlenceli ve zevklere yakındır. Etrafına ışık saçmayı sever, kendine güveni tamdır. Kendini kolayca fark ettirir. Değerli lüks şeyleri sever. Samimi, güvenilir, karakter yapısı ile insanların ilgisini çekmeyi bilir. Gölge yanlarına dikkat edelim. Hükmedici, egolu ve kibirli olabilir. Etkileşimler Akşam saatlerinde Aslan burcundaki Ay’ın Boğa burcundaki Uranüs ile stresli etkileşimi olacak, duygusal olarak inişler çıkışlar olabilir. Ani kararlar ve fevri davranışlardan uzak durun.
5 Mart’ta Ay’ın Aslan burcunda seyri devam edecek. Çocuklar, eğlence, sanat, hobi, aşk, gibi gündemleriniz olabilir. Akşam saatlerinde Ay’ın Satürn ile stresli etkileşimi olacak. Bazı kısıtlamalar, zorlanmalar olabilir. Baba, patron veya yöneticiler ile karşı karşıya gelme, destek görememek, sorumlulukların artacağı veya üzerinize almış olduğunuz sorumlulukların üstesinden gelmeye çalışma olabilir. Mars ♂ Neptün stresli etkileşimi önümüzdeki birkaç gün devam edecek. Bu etkileşim aldanma, kandırılma, aldatılma, eylemler harekete geçmekte belirsizlik, önünü görememe, sis perdesi bu etki bir hafta devam edeceği için yanılgılara açık olabilirsiniz. Emin olmadığınız durumlarda adım atmayınız, daha sonra bir pişmanlık yaşamayınız.
Bu akşam Ay’ın ♀ Venüs ve Şiron’un güzel etkileşimi olacak. Aile içinde huzurlu ortam yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle bir araya gelip yaralarınızı sarabilir, maddi manevi güzel şifalı bir enerji akışı olacak. Diliyorum ülkeme ve milletime sağlık, huzur, mutluluk bolluk, bereket ve şifa getirsin.
Sevgiyle kalın.
     

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: