Loading

Merkür 19 Mart’a kadar Balık burcunda olacak.
Merkür, zihni anlatır. Aklını nasıl kullandığını etrafıyla kurduğu iletişimi, öğrenme, öğretme,Trafik, entelektüel konuları akıl ve ruh arasındaki bağlantıyı ve kişinin matematik, ticari yeteneklerini alışverişi anlatır.

Balık burcunun gezegeni Neptün sizli bir perde gibi kişinin gözünü kapatıp hayalleri sembolize eder. Ayakları yerden keser ve gerçeklerden kopmaya da açıktır. Fazla hayalci düşler bağımlılık, dağılma kendini kurban rolünde görme.

Demekki 19 Mart’a kadar hepimizin uyanık olması gereken zaman dilimi  duygularınız kafanız karışabilir. Gel gitler olabilir. Mantıktan ziyade sezgiler ve daha duygusal olarak hayatı sorgulayacağız, olaylara objektif olmanın zor olacağı dönem. Gerçeklerden uzaklaşabiliriz, yanılgılara düşebiliriz. Hayal dünyamızda abartılar olabilir. İş, veya dosya atılacak imzalar anlaşmalar için evrakları dikkatli okuyup öyle imzalar atın dalgınlıkla atacağınız imza büyük yanılgılar veya aldatılma, kandırılmalar olabilir.

Göz açık olun. Yalan haber duyabilirsiniz., aldanma aldatılma gibi konularda olabilir. Gerçeğin ve gerçek bilgilerin peşinde olun

UYANIK OLUN. Balığın sisli perdesi sizi, aklınızı, gözünüzü kapatmasın banka, para, ödemeler, yazılar, konferans, konuşma gibi durumlarda daha dikkatli olun. Özellikle trafikte, dalgın olmayın, ticari ve matematik konularında hesaplara dikkat edin.

Eşyalarınızı bıraktığınız yeri unutabilir veya eşya kaybedebilirsiniz. Verdiğiniz sözleri unutabilirsin. Sinirleriniz sinir sistemi ile ilgili konular olabilir. Biraz alıngan olabilir, kendinizi kurban rolünde hissedebilirsiniz.

Hissiyatınız kuvvetli rüyalarınız haberci olabilir dua meditasyon, yoga, okült konular daha yoğun olabilir. Şiir yazabilir, ilham gelen konularda daha başarılı olabilirsiniz.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: