Loading

23 MART PLUTO KOVA BURCUNA GEÇİŞ YAPACAK

Herkes ilk defa yaşayacak, Pluto Kova geçişini. Daha önceki yıllarda, Fransız ihtilali, köleliğin kalkması devrimlerin büyük değişimlerin dünyada olduğu Pluto 18.yüzyıldan bu yana ilk kez Kova çağına geçiyor ve o yıllar da bunlar yaşanmıştır.
Pluto Kova kolektif için çalışır. Değişim, bize hizmet etmeyen miladı dolmuş ne varsa hepsini bırakmayı ve bunlardan kurtulmayı anlatır.
Eski yapı, eski yöneticiler ve yönetim artık kimseye iyi gelmeyen ve dibe çeken her şeyi Pluto yıkmaya ve değiştirmeye geliyor. Eşitlik, hak, hukuk, adalet, insanlık ve doğa, hayvanlar, dünyadaki tüm canlıların herkesin yaşama hakkını anlatır. Herkesin uyanışa geçeceği ve artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı zaman dilimi içine giriyoruz. İnsanların haykırışı, toplulukların isyanları, devrimler, birlik beraberlik içinde insanlık için mücadele hareketli zaman tüneline giriyoruz. Bu tünel krizlerden sonra AYDINLIĞA ve ÖZGÜRLÜĞE çıkan kapı. PLUTO KOVA, uzay, astroloji, astronomi, yeni buluşlar, bilim, ilim, yeni icatlar, yeni meslekler yeni buluşlar ile ilgilidir.
Ülkemizin 1. Evi Akrep ve Pluto da  ülkemizin krizlerle dönüşümü anlatır. Küllerinden yeniden doğacağını ve güzel günleri hep beraber göreceğinizi söyler.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: