Loading

21 Mart kapılarını ilkbaharın yeni enerjilerine açıyor. Koç burcunda meydana gelecek Yeniay ile üzerinizdeki ölü toprağı atmanın vakti geldi. Anın haritasında Terazi burcu yükseliyor. Terazi öncü bir burçtur. Denge, uyum, adalet, ilişkiler ve ortaklık konuları Yeniay’ın dışarıya yansıyan yüzü olabilir. Güçlenen enerji ile kontrolsüz davranışlardan uzak duralım. Geleceğe yönelik adımlar atmakta girişken olabileceğimiz gibi sabırsız da olabiliriz. Boğa burcundaki Kuzey Ay Düğümü, Venüs ve Juno ile kavuşuyor. Maddi anlamda yatırım yapmak, sağlam temeller atmak isteyeceğimiz gibi ruhsal aşklar bu dönemde karşılaşabilir. İlişkilerde güven, sadakat, sağlamlık ve istikrar önemli olabilir. Ruhsal olarak daha enerjik ve dürtüsel olabiliriz. Mücadele edip, hayallerimiz için inisiyatif alabiliriz. Mars’ta İkizler burcunda olduğu için iletişim trafiğimiz yoğun olabilir. Koç burcundaki Yeniay ile fikirlerimizi ortaya atabilir, risk alabiliriz. ‘Cesaret’ ruhumuzun mantrası olacak. İlkbahar Ekinoksu’nu karşılayan bu Koç Yeniay’ında yaptığımız eylemler görünür şekilde olabilir.
Koç: Yeniay sizin evinizde! Size birçok konuda yeni atılımlar yapmanız için destek veriyor. Yeni bir işe girebilir, evlilik kararı alabilir, çocuk sahibi olabilir ve bir taşınma durumunuz olabilir. Dış görünüşünüzde ve tarzınızda değişiklik yapabilirsiniz.
Boğa: Bu Yeniay’da inzivaya çekilip, ruhunuzu dinlemek isteyebilirsiniz. Kaygı, korku gibi endişelerden arınacağınız bir Yeniay olabilir. Dua, meditasyon ve yoga gibi şifa teknikleriyle ilgilenebilir, kendinizi şifalandırabilirsiniz. Sağlık olarak rutin kontrollerinizi gözden geçirebilirsiniz.
İkizler: Bu Yeniay size hayalleriniz için adım atma cesareti verebilir, gelecek planlarınızda daha şanslı olabilirsiniz. Grup, dernek, vakıf gibi sosyal organizasyonlarda görev alabilirsiniz. Bir amaç uğruna toplumun yararına adımlar atabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar edinebilir ve sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz.
Yengeç: Bu Yeniay’da hedeflediğiniz iş konularında yeni başlangıçlar yapabilir. Kariyerinizde görev değişikliği yapabilir veya yükselebilirsiniz. Toplum önünde olmak, yeni başarılara imza atmak söz konusu olabilir. Bekarsanız bir evlilik kararı alabilirsiniz.

Terazi: Bu Yeniay’da ikili ilişkilerde başlangıçlar yapabilirsiniz. Birisiyle ortak bir işe başlayabileceğiniz gibi, bazı bekarlar evlenme kararı alabilir. Danışmanlık alabilirsiniz. Davalar, iş ortaklıkları ve evlilik konularınız gündeminizde olabilir.
Akrep: Bu Yeniay’da iş hayatınız hareketlenebilir, görev veya iş değişikliği yapabilirsiniz. İş arıyorsanız eğer, yeni bir işe başlayabilirsiniz. Sağlık kontrollerinizi yaptırabilir, yeni bir evcil hayvan sahiplenebilirsiniz.
Yay: Bu Yeniay’da aşk hayatınız hareketleniyor. Yalnızsanız yeni bir ilişkiye başlayabilir, flört edebilirsiniz. Yeni bir hobiye başlayabilirsiniz, yaratıcılığınız ön plana çıkabileceği bir zaman dilimi olabilir. Kimileri çocuk sahibi olurken, başkaları çocuklarıyla ilgili sorumluluk alabilir.
Oğlak: Bu Yeniay’da yeni bir ev alabilir, başka bir yere taşınabilir veya ev içerisinde bir tadilat durumunuz olabilir. Bazıları evlenip, kendi yuvasını kurabilir. Aile büyükleriyle ilişkiniz önemli olabilir, ailenizle veya evinizle ilgili bir başlangıç yapabilidiğiniz gibi bir sorumluluk da alabilirsiniz.
Kova: Bu Yeniay’da kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlama durumunuz olabilir. Kardeş, kuzen ve yakın çevrenizle iletişim trafiğinizin arttığı bir zaman dilimi olabilir. Yeni bir araç alabilir veya aracınızın bakımını yapabilirsiniz. İmzalar, sözleşmeler olabilir. Yaratıcılığınızı resim veya yazı ile kağıda dökebilirsiniz.
Balık: Bu Yeniay’da maddi kazancınız artabilir, yeteneklerinizi hayata geçirip, gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat edip, gelir-gider hesabı yapabilirsiniz. Kazançlarınızla yatırım yapma durumunuz olabilir. Özdeğerinizi iyileştirip, kendinizi daha sağlam ve güvenli bir gelecek hazırlayabilirsiniz.

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: