Loading

Evim Yuvan Olsun kampanyası ile siz de destek olmak için tıklayınız…

İçişleri Bakanlığı ve AFAD iş birliğiyle Evim Yuvan Olsun kampanyasını başlattık.

Boş evinizi depremden etkilenen vatandaşlarımıza açarak siz de destek olun.Başvurular sahibinden.com tarafından AFAD’a iletilecek ve evinizde konaklayacak depremzedeler AFAD tarafından belirlenecektir. Tüm süreç AFAD sorumluluğunda ve takibinde yürütülecektir. Daha fazla bilgi için AFAD Evim Yuvan Olsun sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Asrın felaketinde depremden etkilenen ailelerimizi yuvasız bırakmıyoruz. Evim Yuvan Olsun kampanyasıyla, evini kaybeden vatandaşlarımıza kendi evlerine kavuşana kadar sıcacık yuvalar kuruyoruz.

Yaraları birlikte sarmak için Evim Yuvan Olsun seferberliğine siz de katılın. Kullanmadığınız bir eviniz varsa; ister bedelsiz tahsis ederek ister indirimli fiyatla kiraya vererek depremzede ailelere destek olun ya da bu seferberlikte kira yardımı yaparak yer alın.

Evimi en az 3 ay bedelsiz
tahsis etmek istiyorum*
Evimi indirimli bedelle 1 yıl süre ile
kiraya vermek istiyorum*
Depremzede ailelere kira desteğinde
bulunmak istiyorum
Depremzede olarak gönüllü konut konaklama başvurusunda bulunmak istiyorum

Bedelsiz tahsis edilen evler için “Ödünç Sözleşmesi”, indirimli olarak kiralanan evler için “Kira Sözleşmesi” düzenlenecektir. Sözleşmeler ev sahipleri ile Kaymakamlıklar arasında imzalanacaktır. Depremzedeler evlerine Kaymakamlıklar tarafından yerleştirilecektir.

Reklamlar

By 1a - Künye Haber

"ben de yazıyorum, diyenler yazdı; biz siziz..." Şiir, Öykü, Deneme, Tefrika... Edebiyat, Felsefe, Psikoloji... Ekonomi, Muhasebe, Maliye... Etkinlik, Duyuru, Haber... diğer yazılarınız http://kunyeonline.com web sitemizde yayılacaktır. Yayınlanan her gönderi facebook, twitter, tumblr ve linkedln hesaplarımızda yayınlanır. Yayınlanacak metni kunyeonline@gmail.com adresimize mail gönderebilir ya da üye olarak sizler yayınlayabilirsiniz. ÖNEMLİ KURAL: 1-Kişi hak ve hürriyetlerine saygılı dinî, siyasî ve her ne sebeple olursa olsun hakaret içermeyen her türlü yazı yayınlayabilirsiniz. 2-Yazmak, yayınlamak, abone olmak, okumak, yorum yapmak, beğeni ve kaynak belirtilerek paylaşmak, ÜCRETSİZDİR. HESAP OLUŞTURMAK İÇİN TIKLAYINIZ:https://kunyeonline.com/kayit-ol-register/

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: