Gökyüzü Ocak ayının ikinci haftasında harekete geçip, hayatımızla ilgili adımlar atmamız için bizlere şans vaad ediyor. 8 Ocak da Ay Aslan burcuna geçiyor. Duygularımızın daha cömert olacağı, neşeli hissedeceğimiz, yaratcılığımızın artacağı, övülmekten ve övmekten hoşlanacağımız bir zaman dilimi yaşayabiliriz. Öğleden sonrasında kadınlarla ilişkimize dikkat etmeli ve tartışmalardan kaçınmalıyız. 9 Ocak sabah saatlerinde Ay Aslan burcunda seyrine devam ederken Chiron ile olumlu açısıyla içsel yaralarımızı şifalandırabiliriz. Öğleden sonra duygusal inişlere ve çıkışlara dikkat etmeliyiz. Mars’ın Venüs ile olumlu açısıyla ilişkilerde güzel başlangıçlar yapabilir, maddi olarak yeni yatırımlarda ve girişimlerde bulunabiliriz. 10 Ocak’ta akşam saatlerine doğru Ay Başak burcuna geçiyor. Duygusal olaral eleştirel, evhamlı olabiliriz. 11 Ocak’ta Başak burcunda devam eden Ay ile gün içerisinde temizlik yapabilir ve yaptığımız işlerin sorumluluklarını alabiliriz. Öğleden sonra Merkür ve Ay’ın olumlu açısıyla düşüncelerimizi yazabilir, sanatsal yaratcılığımızı ortaya çıkarabiliriz. 12 Ocak’ta Ay’ın Neptün ile olumsuz açısıyla duygusal olarak belirsizlikler yaşayabilir, kendimizi yönsüz hissedebiliriz. Dua, meditasyon, yoga gibi şifa çalışmalarıyla ilgilenmemiz içsel huzurumuz açısından bize fayda sağlayabilir. 13 Ocak’ta Ay terazi burcuna geçiyor. Yalnızlıktan ziyade, ilişkilerde bulunmak isteyeceğimiz, güzel, estetik konulara yönelebileceğimiz, daha uyumlu olabileceğimiz bir zamana geçiş yapacağız. 14 Ocak’ta Mars İkizler burcunda ileri hareket geçiyor. Yöneticisi Merkür retroda olsa da eylemlerimizi hayata geçirmek konusunda yeni başlangıçlar yapabiliriz. 15 Ocak’ta sabah saatlerinde Ay’ın Pluto ile olumsuz açısıyla duygusal krizlere dikkat etmeli, ruhumuza yakışır bir şekilde davranmalıyız. Güzel bir hafta geçirmenizi dilerim.

KOÇ: 8/10 Ocak tarihleri arasında kendinizi eğlendirmek isteyebilir, sevdiğiniz bir hobinizle ilgilenerek keyifli birkaç gün yaşayabilirsiniz. Spor yaparak, tiyatroya giderek veya resim çizerek kendinizi şımartabilirsiniz. 11/13 ocak arası yaptığınız işleri üstlenebilir, evcil hayvanınızla ilgilenebilir ve günlük rutininizle ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. Bedeninizi çok yormamaya, dinlenmeye de özen göstermelisiniz. 14/16 Ocak arasında partnerinizle vakit geçirmek, ilişkilerde arabulucu olmak veya danışmanlık almak isteyebilirsiniz. Ruhunuza yakışır bir hafta geçirmenizi dilerim.

BOĞA: 8/10 Ocak tarihleri arasında evinizde oturmak ve ailenizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Aile meseleleri gündeme gelebilir. ‘Konfor alanında olma’ teması baskın olabilir. 11/13 Ocak tarihleri arasında sanatsal yaratıcılığınızı ön plana çıkaracağınız, flört etmekten keyif alacağınız bir süreç olabilir. İlginizi çeken konularla ilgilenerek güzel bir vakit geçirebilirsiniz. 14/16 Ocak tarihleri arasında sağlık kontrollerinizi yaptırabilir, rutinlerinizi gözden geçirebilir ve iç güdüsel olarak çalışmaya ve faydalı bir zaman geçirmeye yönelebilirsiniz. Ruhunuza yakışır bir hafta geçirmenizi dilerim.

İKİZLER: 8/10 Ocak tarihleri arasında kısa bir seyahata çıkabilir, çevrenizdekilerle iletişim olarak aktif bir zaman dilimine girebilirsiniz. Yaratıcılığınızı resim olarak aktarabilir, hikaye veya şiir gibi edebi yazılar yazabilirsiniz. 11/13 Ocak tarihleri arasında ailenizle vakit geçirebilir, evinizde temizlik yapabilirsiniz. Aile büyükleriyle bir arada olduğunuz bir zaman dilimi olabilir. 14/16 Ocak tarihleri arasında spor yapabilir, çocuklarınızla veya partnerinizle vakit geçirebilirsiniz. Hobilerinizle ilgilenip, eğlenceli bir vakit geçirebilirsiniz. Ruhunuza yakışır bir hafta geçirmenizi dilerim.

YENGEÇ: 8/10 Ocak tarihleri arasındaki maddi kazançlara veya harcamalara yönelebilirsiniz. Öz değerinizin önemli olacağı bir zaman dilimi olabilir. 11/13 Ocak tarihleri arasında yakın çevreniz, kardeşleriniz ve kuzenlerinizle zaman geçirebilir, eğitimlerinize yönelebilirsiniz. 14/16 Ocak tarihleri arasında ailenizle vakit geçirmek isteyebilir, evinizde bir dekorasyon yapabilirsiniz. Hane içerisinde güzel haberler olabilir. Ruhunuza yakışır bir hafta geçirmenizi dilerim.

ASLAN: 8/10 Ocak tarihleri arasında kendinizi gösterebilir ve daha ışıl ışıl olabilirsiniz. Yeni adımlar, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu birçok konuda olabilir. 11/13 Ocak tarihleri arasında maddi konularda beklediğiniz bir para varsa elinize geçebilir, maddi gelirlerinizde artış olabilir. Uğraştığınız bir hobinizi paraya çevirebilirsiniz. 14/16 tarihleri arasında kısa yolculuklara çıkabilir, yakın çevrenizle bir araya gelebilirsiniz. Eğitim verebilir veya eğitim alabilirsiniz. Ruhunuza yakışır bir hafta geçirmenizi dilerim.

BAŞAK: 8/10 Ocak tarihleri arasında biraz kendinizi inzivaya çekmek, yaptığınız işleri gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Dua, meditasyon gibi şifa teknikleriyle ilgilenebilirsiniz. Gizli-saklı konulara karşı dikkatli olun. 11/13 Ocak tarihleri arasında inzivadan çıkıp, kendinizi gösterebilir ve yeteneklerinizin farkına vardığınız bir süreç olabilir. Dış görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. 14/16 Ocak tarihleri arasında parayla ilgili sürprizler olabilir, harcamalarınıza dikkat edin. Ruhunuza yakışır bir hafta geçirmenizi dilerim.

TERAZİ: 8/10 Ocak tarihleri arasında sosyal çevrenizle vakit geçirebilir, gelecek planlarınzı gözden geçirebilirsiniz. 11/13 Ocak tarihleri arasında bilinçaltınızın yoğun olacağı bir süreç olabilir. Kaygı, korku gibi negatif duygulara dikkat edin, daha iyimser bir şekilde düşünmeye çalışın. 14/16 Ocak tarihleri arasında daha zarif, güzel ve estetik konularına yoğunlaşabilir, dış görünüşünüze özen gösterebilirsiniz. Uyumlu ve dengede olmak anahtar kelimenizdir. Ruhunuza yakışır bir hafta geçirmenizi dilerim.

AKREP: 8/10 Ocak tarihleri arasında kariyerinizde inişli, çıkışlı durumlar olabilir. Toplumda kendinizi göstereceğiniz bir zaman dilimi olabilir. 11/13 Ocak tarihleri arasında hayallerinizi gözden geçirebilir, dernek, vakıf gibi sosyal platformlarda görev alabilirsiniz. 14/16 Ocak tarihleri arasında dinlenmek için kendinize zaman ayıralabilirsiniz, ama gizli düşmanlara karşı dikkatli olun. Yoga, meditasyon gibi ruhsal çalışmalarla ilgilenip, kendinizi şifalandırabilirsiniz. Ruhunuza yakışır bir hafta geçirmenizi dilerim.

YAY: 8/10 Ocak tarihleri arasında farklı ülkedeki insanlarla iletişim kurabilir, yabancı kültüleri araştırabilirsiniz. Eşinizin kardeşi, kuzeni gibi yakın akrabalarıyla haberleşme durumunuz olabilir. 11/13 Ocak tarihleri arasında statü değişikliği veya mevkinizin yükselmesi olabilir. Kariyer konularına yoğunlaşabilirsiniz. 14/16 Ocak tarihleri arasında gruplarla vakit geçirebilir, daha sosyal olabilirsiniz. Hayalleriniz için adım atabilirsiniz, umutlu olduğunuz bir zaman dilimi olabilir. Ruhunuza yakışır bir hafta geçirmenizi dilerim.

OĞLAK: 8/10 Ocak tarihleri arasında eşin veya ortağın parası gündeminize gelebilir. Başkalarından gelen paralarda inişler ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. 11/13 Ocak tarihleri arasında eğitim, yurtdışı, basın, yayın ve medya konuları gündeme gelebilir. Ufkunuzu geliştirebilir, yeni bir vizyon katabilirsiniz hayatınıza. 14/16 Ocak tarihleri arasında iş hayatınız gündeminiz olabilir, görev değişikliği yapabilirsiniz. Kariyer konularınızı değerlendirebilir ve bir muhasebe yapabilirsiniz. Ruhunuza yakışır bir hafta geçirmenizi dilerim.

KOVA: 8/10 Ocak tarihleri arasında eşinizle veya partnerinizle vakit geçirebilir, danışmanlık alabilirsiniz. 11/13 Ocak tarihleri arasında duygu krizlerine dikkat etmelisiniz, okült konularla ilgilenebilir ve derin araştırmalar yapabilirsiniz. 14/16 Ocak tarihleri arasında eğitimlerle ilgilenebilir, yabancılarla iletişim içerisinde olabilirsiniz. Seyahat etmekten, bilgi edinmekten ve kendinizi geliştirmekten keyif alabileceğiniz bir süreç olabilir. Ruhunuza yakışır bir hafta geçirmenizi dilerim.

BALIK: 8/10 Ocak tarihleri arasında sağlığınızla ilgili konular gündeminize gelebilir, rutin kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa onunla ilgilenebilirsiniz ve iş hayatınızda sorumluluklarınızı alabilirsiniz. 11/13 Ocak tarihleri arasında evlilik, ortaklık ve varsa dava, mahkeme konularınız varsa gündeme gelebilir. 14/ 16 ocak tarihleri arasında eş, ortak parası gündeminizde olabileceği gibi, ameliyat konularınız varsa onlarla da ilgilenebilirsiniz. Ruhunuza yakışır bir hafta geçirmenizi dilerim.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: