Loading

Değerli okurlarımız, yazar arkadaşlarımız bir çok sosyal medyada tarafımızdan açılan hesapları sizler ile paylaşıyoruz.

Yazılarınızı bize iletmenizi ve daha sağlıklı bilgi olmak için http://www.kunyeonline.com web sizemiz için kunyeonline@gmail.com mail adresimiz ile iletişime geçiniz.

Güncelleştirilmiş web uygulamamız ve içerik tasarımının her geçen gün daha da çok çalışarak tüm sosyal medyalara, internet uygulamalarına yazılarımızı iletiyoruz.

İletişimin doğru ve etkin kullanımının sağlanması için lütfen kunyeonline@gmail.com adresimiz ile iletişime geçiniz.

Değerli çalışmalarınızı bekler, iyi çalışmalar dileriz.

KÜNYE ONLİNE

Reklamlar

By 1a - Künye Haber

"ben de yazıyorum, diyenler yazdı; biz siziz..." Şiir, Öykü, Deneme, Tefrika... Edebiyat, Felsefe, Psikoloji... Ekonomi, Muhasebe, Maliye... Etkinlik, Duyuru, Haber... diğer yazılarınız http://kunyeonline.com web sitemizde yayılacaktır. Yayınlanan her gönderi facebook, twitter, tumblr ve linkedln hesaplarımızda yayınlanır. Yayınlanacak metni kunyeonline@gmail.com adresimize mail gönderebilir ya da üye olarak sizler yayınlayabilirsiniz. ÖNEMLİ KURAL: 1-Kişi hak ve hürriyetlerine saygılı dinî, siyasî ve her ne sebeple olursa olsun hakaret içermeyen her türlü yazı yayınlayabilirsiniz. 2-Yazmak, yayınlamak, abone olmak, okumak, yorum yapmak, beğeni ve kaynak belirtilerek paylaşmak, ÜCRETSİZDİR. HESAP OLUŞTURMAK İÇİN TIKLAYINIZ:https://kunyeonline.com/kayit-ol-register/

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: