Loading

Türkiye Diyanet Vakfının (TDV) Uluslararası Burs Programları arasında yer alan “Uluslararası Anadolu İmam Hatip Lisesi Burs Programı”, “Uluslararası İlahiyat Lisans Burs Programı” ve “Uluslararası İlahiyat Lisansüstü Burs Programına” başvurular 15 Ocak’ta başlayacak.

Türkiye’de eğitim görmek isteyen uluslararası öğrenciler 15 Ocak – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında burs programlarına başvuruda bulunabilecek.

Milli Eğitim Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı ile ilahiyat fakülteleri iş birliğinde yürütülen programlara 2022-2023 eğitim-öğretim döneminde yurt dışından öğrenci kabul edilecek.

Başvurular, diyanetburslari.tdv.org adresinden alınacak. Adaylar, başvuru süreci ile ilgili tüm detayları yine aynı web adresten takip edebilecek.

Reklamlar

By 1a - Künye Haber

"ben de yazıyorum, diyenler yazdı; biz siziz..." Şiir, Öykü, Deneme, Tefrika... Edebiyat, Felsefe, Psikoloji... Ekonomi, Muhasebe, Maliye... Etkinlik, Duyuru, Haber... diğer yazılarınız http://kunyeonline.com web sitemizde yayılacaktır. Yayınlanan her gönderi facebook, twitter, tumblr ve linkedln hesaplarımızda yayınlanır. Yayınlanacak metni kunyeonline@gmail.com adresimize mail gönderebilir ya da üye olarak sizler yayınlayabilirsiniz. ÖNEMLİ KURAL: 1-Kişi hak ve hürriyetlerine saygılı dinî, siyasî ve her ne sebeple olursa olsun hakaret içermeyen her türlü yazı yayınlayabilirsiniz. 2-Yazmak, yayınlamak, abone olmak, okumak, yorum yapmak, beğeni ve kaynak belirtilerek paylaşmak, ÜCRETSİZDİR. HESAP OLUŞTURMAK İÇİN TIKLAYINIZ:https://kunyeonline.com/kayit-ol-register/

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: