Loading

SEN BENİM HER ŞEYİMSİN…………………………………
AŞKIMSIN……….. bunun ötesi yok bunu açıklayacak başka bir kavramda yok……….
BİRTANEMSİN.. hep senin gibi bir sevdiğim olsun diye dua ederdim.. senden baskaşı olmadı anladim ki senden bir tane……………. bir tanemsin!. .
CANIMSIN… evet sen canımın canı ..kanımın kanı.. yüreğimin yüreği ..nefesimin nefesisin. ÇAREMSİN… her derdimi bir şekilde seninle çözüyorum. senin sevgin bana güç katıyor… DÜNYAMSIN… mutluluğum hüznüm tebessümüm acım hepsini herşeyi sende yaşıyorum sen minicik ama kocaman? dunyamsın benim.
EŞSİZSİN… sen teksin işte………………………………
TEKTANEMSİN BENİM… eşsizsin varlığınla ruhunla bakışınla gülüşünle dokunuşunla bir tanesin. FIRTINAM… hayatıma girdiğin ilk zamanlarda sevdan başımı öylesine döndürdü ki fırtınam oldun beni ordan oraya sürükleyip sersemlettin.
GELECEĞİM… artık sen varsın sen geleceğimsin. ..
IŞIĞIM… seni ilk tanıdığımda dipsiz bi kuyudaydım sanki. kapkaranlık soğuk bi kuyu
SEN BENİM IŞIĞIM OLDUN…
HEMDE IŞIKLARIN EN GÜZELİSİN ÇÜNKÜ SADECE DOĞRU VE GÜZEL OLAN HERŞEYİ AYDINLATTIN BANA SEVGİN VE GÜVENİNLE…
İYİKİ VARSINIM..Bir insana öyle kolayca iyiki varsın denilmez.. ya ben sana diyorum iyiki varsın iyiki hayatımdasın hayatımm..
JOKERİM… hayat bazen kafa bulur ya bizimle yada kafa bulduğunu zanneder işte sen kaybettiğimi sandığım o anlarda hep yanımda oldun sayende yeniden kazandım… jokerim oldun.
KALP ATIŞLARIM… bu kalp sensizken atmaya korkuyor sen benim kalbimin en heyecanlı en hızlı en yavaş ritmisin yaşamam çcin gereklisin. LİMANIM… çaresizce yüzerken hayat denilen bu koca denizde sığınacak bir liman bulamamıştım o amansız fırtinalarda.
AMA SEN ÇIKAGELDİN LİMANIM OLDUN SANA SIĞINDIM.
MUCİZEM… inanılması güç olaylardır mucizeler ve gerçek ötesi varlıklar olur o mucizelerde. işte tıpkı sen! hayat bana senin gibi bir mucize sundu anladım ki ben özelim ki seni yolladı Allah bana. NEFESİM… sen olmadan bu kalp atmıyor işte. atmayan bir kalp nasıl nefes sağlar? varlığımsın. .. gitme benden.
OLMAZSA OLMAZIM… her insanın hayatında olmazsa olmazları vardır. kiminin içkisi kiminin kahvesi kimininse ufacık oyuncağı… sende benim olmazsa olmazımsın.
ÖZLEMLERİM.. . özlediğim herşeyi sende buluyorum. çocukluğumu, yaramazlıklarımı, korkmadan ağlamayı.
PIRILTIM… her zaman gözlerim parıldıyor diye. işte bir tanem bu parıltıların sebebi sensin. iyi olan güzel olan herşeyi varlığınla aydınlatıyorsun.
ROTAM… nereye gideceğimi bilmiyordum senden önce bir hedefim bir amacım yoktu ama sen rotam oldun ve artık hayatı hedefledim.
SEBEBİM… herşeyin bi sebebi var ya! benimde şimdi mutlu olmamın başarılı olmamın gülmemin sebebi sensin.
ŞANSIM… hayattaki en büyük şansımsın seni hakettiğim icin şanslıyım.
TILSIMIM… sen sihirli bir değnekle geldin sanki bana. aşkın sihrini öğlesine güzel yaşattın öylesine döndürdün ki başımı tılsımım oldun.
UĞURUM… uğur böceğim benim………. sen benim uğurumsun işte yanımda olmasan bile varlığın bana uğur getiriyor.. senin varlığınla inandığım değerler uğruna savaşıp mücadele ediyorum ve korkmuyorum çünkü sen varsın… ÜMİTLERIM… beklentilerim hep senin üzerine kurulu hayattaki tek ve en buyuk umidimsin…
UNUTMA İNSANLAR ÜMİT ETMEDEN YAŞAYAMAZLARMIŞ. ..
VAZGEÇİLMEZİM. ..
YARDAN GEÇİLMEZ DERLER YA BENDE SENDEN GEÇEMEM bu yeter sanırım.
YAŞAMA HEVESİM… senin sevginle yeniden tutundum hayata. o çok sevdiğim papatyalara bayılarak yediğim çikolatalara yeniden gülerek baktım… hevesle sevinçle yasamayı öğrendim…
ZAFERLERİM.. . İŞTE BU YA SENİ ANLATAN EN ÖNEMLİ KELİME BU BELKİDE… SENDE KAZANDIM HERŞEYİ… AŞKIMI, SEVGİMİ, GÜVENİ, SAYGIYI, İNANCI, MUTLULUĞU, HÜZNÜ BILE… KISACASI “HAYATI” SENLE SENDE KAZANDIM… SENİ KAZANDIM…
VE SEN EN BÜYÜK ZAFERİMSİN…………………….

Reklamlar

By ARMESA

Mimar olarak hayatımı sürdürüyorum. Aynı zamanda nacizane şiirlerim ce yazılarım var.Yazi dukkani derneginin korucularındanım.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: