7 ocak 2023 tarihinde İstanbul saatiyle 01:07’de Yengeç burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Anın haritasında Terazi burcu yükseliyor. Venüs’ün Kova burcunda olması ilişkilerde özgürlük isteğimize ve arkadaşça tutumlarımıza dem vururken, dördüncü evde yer alan Venüs bulunduğumuz çevremizi ve yuvamızı da güzelleştirmek istediğimizi gösterir. Venüs’ün Mars ile olumlu açısı bize para ve ilişkiler konularında yardımcı olurken, İkizler’deki Mars’ın ve yöneticisi Merkür’ün retroda olması iletişimlerde bazı problemlere sebebiyet verebilir. Eski partnerlerinimiz, arkadaşlarımız bu dönemde bizlerle iletişime geçmek isteyebilir veya biz onlarla konuşmak isteyebiliriz. Zihin ve duygu çatışması yaşayabileceğimiz bir dönem olabilir. Chiron ise Dolunay’ın apexinde bulunuyor. Hayattaki acılarımızla kendimizi iyileştirebildiğimiz kadar güçlü ve başkalarını iyiletirdiğimiz kadar şifacı oluruz. En büyük özgürlüğün, kendi irademize ve hayatımıza yön vermek olduğunu unutmamalıyız. Ruhumuza yakışır bir Dolunay olmasını dilerim.

KOÇ: Jüpiter sizin evinizde ve birçok konuda başlangıç yapabilir, şanslı bir dönemde olabilirsiniz. Taşınma, ev ama veya satma, ev içinde tadilat veya aile büyükleri konularınız gündemde olabilir. Bu Dolunay’da kariyer konularında iletişiminize dikkat etmeli, patron ve iş arkadaşlarınızla tartışmalara açık bir durumda olabilirsiniz. Özellikle iş, kariyer konularında sözleşmelere dikkat edin, imzalara karşı dikkatli olun. Venüs’ünKova burcundaki seyahati ile bu dönemde gruplara girmek ve sosyalleşmek isteyebilir, yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek ve gelecek planlarınızı hayata geçirmek için güzel bir zaman olabilir. Dolunay’ın ışığıyla ruhunuzun da aydınlanmasını dilerim.

BOĞA: Jüpiter, sizin 12. evinizde ve ilahi yardım alabileceğiniz, ruhsal konulara yönelebileceğiniz bir zaman dilimi olabilir. Seyahat edebilir, yeni bir eğitime başlayabilir, yakın çevrenizle iletişim trafiğinizin yoğun olduğu bir dönem olabilir. Özellikle bu Dolunay’da kardeş, kuzen veya yakın akrabalarınızla ilgili farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Sosyal medya, ticaret, araba alım ve satım konularınız varsa gündeme gelebilir. Yükseköğretim, yurtdışı gibi konularda imzalara dikkat etmelisiniz. İşinizde sosyal becerilerinizi kullanarak başarı elde edebilirsiniz. Venüs’ün Kova burcundaki seyahati ile kariyerinizi güzelleştirmek, işinizde diplomasi ve uyum içerisinde olmak istediğiniz bir süreç olabilir. Dolunay’ın ışığıyla ruhunuzun da aydınlanmasını dilerim.

İKİZLER:: Jüpiter, sizin 11. evinizde ve sosyal çevrenizin artacağı, hayalleriniz için güzel fırsatlar yakalayacağınız güzel bir zaman dilimi olabilir. Bu Dolunay’da finansal konularınız gündemde olabilir. Kazançlarınızda gelir artışı olabilir veya başka işlerden ek gelir elde edebilirsiniz. Harcamalarınızı gözden geçirebilirsiniz. Manevi değerlerinizin artacağı, yeteneklerinizi keşfettiğiniz bir süreç olabilir. Venüs’ün Kova burcundaki seyahati ile uzak seyahate çıkmak, yeni eğitimler almak, farklı ülkelerdeki kişilerle dostluk kurmak veya ilişkide bulunmak isteyeceğiniz bir dönem olabilir. Gözlerinizi fırsatlara açın. Dolunay’ın ışığıyla ruhunuzun da aydınlanmasını dilerim.

YENGEÇ: Dolunay burcunuzda! Hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Dış görünüzü veya tarzını değiştirmek isteyebilirsiniz. İş, kariyer, aşk ve birçok konuda yaşamınızla ilgili önemli farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Bu dönem bilinçaltınız yoğun olabilir, duygularınızı bastırmaktan kaçınmalı ve sakinliğinizi korumalısınız. İş, kariyer konularında bazı sıkıntılar yaşayabilir ve var olan kariyerinizi değiştirmek isteyebilir ve başka bir işte yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Venüs’ün Kova burcundaki seyahati ile Okült konulara ilgi duyabilir veya miras, kredi, nafaka gibi ortak kazançlardan gelir elde edebilirsiniz. Dolunay’ın ışığıyla ruhunuzun da aydınlanmasını dilerim.

ASLAN: Jüpiter sizin 9. evinizde ve yurtdışına seyahat etme, yeni eğitimlere başlama ve hayatınıza yeni bir vizyon katma konusunda size şans verebilir. Bu Dolunay’da arkanızdan dönen bazı saklı konuları öğrenebilir, gizli düşmanlarınızla yüzleşebilirsiniz. Korku, endişe gibi olumsuz enerjilerden arınmanız ruhsal açıdan güçlü olmanıza yardımcı olabilir. Dua, meditasyon veya yoga gibi spiritüel konulara yönelebilir ve bu alanlarda kendinizi şifalandırabilirsiniz. Venüs’ün Kova burcundaki seyahati ile ortaklıklardan veya partnerlerinizden destek görebilir, daha arabulucu olabilirsiniz. Dolunay’ın ışığıyla ruhunuzun da aydınlanmasını dilerim.

BAŞAK: 8. evinizde seyahat eden Jüpiter ile miras, kredi, nafaka gibi ortak kazançlardan gelir elde edebilirsiniz. Bu Dolunay’da sosyal çevreniz ile ilgili bazı tamamlanmalar veya farkındalık yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkinizde iletişim problemlerine dikkat etmelisiniz, yoksa bazı anlaşmazlıklar olabilir. Hayallerinizi ve gelecek planlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Venüs’ün Kova burcundaki seyahati ile iş hayatınızda arabulucu olduğunuz, işinizi güzelleştirmek istediğiniz bir dönem olabilir. İş arıyorsanız eğer, bu dönemde bir işe girme imkanınız da olabilir. Dolunay’ın ışığıyla ruhunuzun da aydınlanmasını dilerim.

TERAZİ: Bu Dolunay sırasında iş veya kariyer konularında tamamlanmalar veya bitişler yaşayabilirsiniz. Çalışmanız toplum tarafından görülebilir. Hayatınızda bir statü değişikliği olabilir. Bu süre zarfında, evlilik ve ortaklık konularında geçmiş yaralarınızı iyileştirmeye odaklanmalısınız. Yeni bir ilişki veya ortaklık da gündeminizde olabilir. Jüpiter bu konuda size şans veriyor. Venüs’ün Kova burcundaki seyahati ile bu dönemde sanatsal konularla uğraşabilir, yeni bir hobiyle ilgilenebilir, flört edebilirsiniz. Dolunay’ın ışığıyla ruhunuzun da aydınlanmasını dilerim.

AKREP: Jüpiter’in size iş, çalışma ve hizmet konularında şans veriyor. Eğer iş arıyorsanız bu süreci iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bu Dolunay ile yurtdışı seyahatine çıkabilir, bir eğitime başlayabilir veya yabancılarla ilgili konularınız gündeme gelebilir. Bunlarla ilgili bir tamamlanma yaşayabilirsiniz. Sağlık kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Venüs’ün Kova burcundaki seyahati ile evinizi güzelleştirmek, ailenizle güzel vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Dolunay’ın ışığıyla ruhunuzun da aydınlanmasını dilerim.

YAY Jüpiter’in 5. evinizdeki seyahati ile yeni hobilere başlayabilir, aşk hayatınız hareketlenebilir, yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Bu Dolunay ile eşin veya ortağın kazançları, miras, kredi, borç konuları gündeminize gelebilir. Gelir ve gider hesabı yapabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Venüs’ün Kova burcundaki seyahati ile bir seyahata çıkabilir, yeni eğitim alabilir ve yakın çevrenizle iletişim trafiğinin güzel olduğu bir süreç olabilir. Dolunay’ın ışığıyla ruhunuzun da aydınlanmasını dilerim.

OĞLAK: Jüpiter’in 4. evinizdeki seyahati ile yeni bir ev alma, taşınma, ev içerisinde tadilat gibi bir durumunuz olabilir. Bu Dolunay’da evlilik, ortaklık konularında bir değerlendirme yapabilirsiniz. Kimileri evlilik haberi alırken, bazılarında boşanma muhtemel olabilir. Venüs’ün Kova burcundaki seyahati ile bu süreçte sanatsal konulardan para kazanabilir veya harcamalarınızı oraya yapabilirsiniz. Manevi değerinizi güzelleştirdiğiniz bir zaman dilimi olabilir. Dolunay’ın ışığıyla ruhunuzun da aydınlanmasını dilerim.

KOVA: Jüpiter’in üçüncü evinizdeki seyahati ile yeni bir eğitim alabilir, kısa yolculuklara çıkabilir ve yakın çevrenizle daha yoğun bir iletişim trafiğine girebilirsiniz. Bu Dolunay’da sağlık kontrollerinizi yaptırabilir, meslek hayatınızla ilgili bazı tamamlanmalar veya farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Meslek veya görev değişikliği olabilir. Evcil hayvanlarınız varsa onlarla ilgilenebilirsiniz. Venüs’ün Kova burcundaki seyahati ile dış görünüşünüzü veya tarzınızı güzelleştirebilir ve birçok konuda güzel başlangıçlar yapabilirsiniz. Dolunay’ın ışığıyla ruhunuzun da aydınlanmasını dilerim.

BALIK: Jüpiter’İn ikinci evinizdeki seyahati ile kazançlarınızda artış olabilir, yeni gelir kapıları bulabilirsiniz. Harcamalarınız da artabilir. Dolunay’da yaratıcılığınız artabilir, hobilere ve eğlenceye yöneldiğiniz bir zaman olabilir. Bazıları çocuk sahibi olabilir. Partnerinizle ilişkinizde bir tamamlanma veya farkındalık yaşayabilirsiniz. Venüs’ün Kova burcundaki seyahati ile meditasyon, yoga ve dua gibi spiritüel konularla ilgilenebilir, iç dünyanızı şifalandıralabilirsiniz. Dolunay’ın ışığıyla ruhunuzun da aydınlanmasını dilerim.

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: