Loading

21 Ocak 2023’de Kova burcunun 1° bir Yeniay meydana gelecek. Anın haritasına baktığım zaman Terazi burcu yükseliyor. Denge, hak, hukuk, adalet, ikili ilişkiler, estetik gibi güzellik konuları gündemimizde olabilir. Yükselen yöneticisi Venüs’ün Kova burcunda olması ikili ilişkilerde duygulardan ziyade mantıkla hareket etmek istediğimizi gösterirken, ilişkilerde arkadaşlık ve özgürlük temasına da dem vurabilir. Venüs’ün Satürn ile kavuşumda olması maddi ve manevi konularda kendimizi kısıtlanmış ve baskı altında hissedebileceğimizi vurgularken, öte yandan ilişkilerde sorumluluk almamız gerektiğini de belirtir. Kova burcunda Yeniay meydana geleceği için bireysel ve toplumsal özgürlüğümüz önemli olabilir. Motivasyonumuzu yükseltmek için kendi fikirlerimiz ve enerjilerimiz ile kendi farkındalığımızın artması değişikliklere uyum sağlamamız ile üzerimize dikkatleri çekeceğiz. Sınırlardan ve kıyaslamalardan asla hoşlanmadığımız bir zaman dilimi. Baskı altında değil de özgürlük altında bilgi peşinde koşacağımız, teknolojiye ayak uyduracağımız ve dost canlısı olacağımız bir zaman dilimi. Özellikle sabit burçlar (Boğa-Aslan-Akrep-Kova) yoğun etki alacaklar. Mars’ın ve Merkür’ün retrosunun bitmesiyle Kova burcundaki Yeniay bizlere taze başlangıçlar yaptırabilir, daha hevesli bir zaman dilimine girebiliriz. Bu Yeniay’da ‘özgürlük’ anahtar kelimemiz olurken, eylemlerimize ve iletişimimize dikkat edip, atacağımız adımlarla kendimize güzel bir gelecek inşa edebiliriz. Yeniay’da bir tohum ekip, hayallerimize niyet edebiliriz. Diliyorum ki taze başlangıçların da ruhumuzda çiçekler ekeceği bir Yeniay olsun.
KOÇ: Bu Yeniay size hayalleriniz için adım atma cesareti verebilir, gelecek planlarınızda daha şanslı olabilirsiniz. Grup, dernek, vakıf gibi sosyal organizasyonlarda görev alabilirsiniz. Bir amaç uğruna toplumun yararına adımlar atabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar edinebilir ve sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Ruhunuza yakışır bir Yeniay olmasını dilerim.
BOĞA: Bu Yeniay’da hedeflediğiniz iş konularında yeni başlangıçlar yapabilir. Kariyerinizde görev değişikliği yapabilir veya yükselebilirsiniz. Toplum önünde olmak, yeni başarılara imza atmak söz konusu olabilir. Bekarsanız bir evlilik kararı alabilir ve var olan statünüzü bu şekilde de değiştirebilirsiniz. Ruhunuza yakışır bir Yeniay olmasını dilerim.

İKİZLER: Bu Yeniay’da uzak yolculuklar yapabilir, bir yurtdışı konunuz gündeme gelebilir. Basın, yayın, medya ve ticari konularda bir girişim yapabilirsiniz. Yükseköğretime başlayabilir veya başka bir eğitim alarak, yeni bir vizyon geliştirebilirsiniz. Felsefe, din, yabancılar ve yeni kültürler dikkatinizi çekebilir, bunlara yoğunlaşabilirsiniz. Ruhunuza yakışır bir Yeniay olmasını dilerim.
YENGEÇ: Bu Yeniay’da eşin ve ortağın parası, kredi, miras, sigorta, nafaka gibi başkalarından gelen paralar gündeminizde olabilir. Sağlığınıza dikkat edin, ameliyat durumunuz olabilir. Bu dönem cinsellikle ilgili hareketlenmeler olabilir. Okült konulara ilginiz artabilir. Ruhunuza yakışır bir Yeniay olmasını dilerim.
ASLAN: Bu Yeniay’da ikili ilişkilerde başlangıçlar yapabilirsiniz. Birisiyle ortak bir işe başlayabileceğiniz gibi, bazı bekarlar evlenme kararı alabilir. Danışmanlık alabilirsiniz. Davalar, iş ortaklıkları ve evlilik konularınız gündeminizde olabilir. Ruhunuza yakışır bir Yeniay olmasını dilerim.
BAŞAK: Bu Yeniay’da iş hayatınız hareketlenebilir, görev veya iş değişikliği yapabilirsiniz. İş arıyorsanız eğer, yeni bir işe başlayabilirsiniz. Sağlık kontrollerinizi yaptırabilir, yeni bir evcil hayvan sahiplenebilirsiniz. Ruhunuza yakışır bir Yeniay olmasını dilerim.
TERAZİ: Bu Yeniay’da aşk hayatınız hareketleniyor. Yalnızsanız yeni bir ilişkiye başlayabilir, flört edebilirsiniz. Yeni bir hobiye başlayabilirsiniz, yaratıcılığınız ön plana çıkabileceği bir zaman dilimi olabilir. Kimileri çocuk sahibi olurken, başkaları çocuklarıyla ilgili sorumluluk alabilir. Ruhunuza yakışır bir Yeniay olmasını dilerim.
AKREP: Bu Yeniay’da yeni bir ev alabilir, başka bir yere taşınabilir veya ev içerisinde bir tadilat durumunuz olabilir. Bazıları evlenip, kendi yuvasını kurabilir. Aile büyükleriyle ilişkiniz önemli olabilir, ailenizle veya evinizle ilgili bir başlangıç yapabilidiğiniz gibi bir sorumluluk da alabilirsiniz. Ruhunuza yakışır bir Yeniay olmasını dilerim.
YAY: Bu Yeniay’da kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlama durumunuz olabilir. Kardeş, kuzen ve yakın çevrenizle iletişim trafiğinizin arttığı bir zaman dilimi olabilir. Yeni bir araç alabilir veya aracınızın bakımını yapabilirsiniz. İmzalar, sözleşmeler olabilir. Yaratıcığınızı resim veya yazı ile kağıda dökebilirsiniz. Ruhunuza yakışır bir Yeniay olmasını dilerim.
OĞLAK: Bu Yeniay’da maddi kazancınız artabilir, yeteneklerinizi hayata geçirip, gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat edip, gelir-gider hesabı yapabilirsiniz. Kazançlarınızla yatırım yapma durumunuz olabilir. Özdeğerinizi iyileştirip, kendinizi daha sağlam ve güvenli bir gelecek hazırlayabilirsiniz. Ruhunuza yakışır bir Yeniay olmasını dilerim.
KOVA: Yeniay sizin evinizde! Size birçok konuda yeni atılımlar yapmanız için destek veriyor. Yeni bir işe girebilir, evlilik kararı alabilir, çocuk sahibi olabilir ve bir taşınma durumunuz olabilir. Dış görünüşünüzde ve tarzınızda değişiklik yapabilirsiniz. Bu Yeniay’da ekeceğiniz her türlü tohum 5 Şubat Aslan burcundaki Dolunay’ında mahsülünü toplayabilirsiniz. Ruhunuza yakışır bir Yeniay olmasını dilerim.
BALIK: Bu Yeniay’da inzivaya çekilip, ruhunuzu dinlemek isteyebilirsiniz. Kaygı, korku gibi endişelerden arınacağınız bir Yeniay olabilir. Dua, meditasyon ve yoga gibi şifa teknikleriyle ilgilenebilir, kendinizi şifalandırabilirsiniz. Sağlık olarak rutin kontrollerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bazı insanların dost mu düşman olduğundan tereddüt edebilirsiniz. Gizli düşmanlara dikkat edin, herkesle her şeyinizi paylaşmayın. Ruhunuza yakışır bir Yeniay olmasını dilerim.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: