Loading

MARS RETROSU SONA ERİYOR.
İkizler burcunda Mars’ın 13 Ocakta retrosu sona eriyor. Mars İkizler burcunda seyri devam ediyor. İleri harekete Mars ♂ ikizler burcunda hızlı ve oldukça pratik girişken yapı verir. Öğrenme isteği ile her şeyi araştırıp üzerine gidebilir. Ticari konularda girişimci ve başarılı olur. Etrafıyla iletişim kurmaktan mutlu olur ve kendini daha güçlü hisseder. Yakın çevre, kardeşler, kuzenler, eğitim, yolculuklar, aracınız, sosyal medya, internet, iletişim ve bunlarla ilgili hareketlenmeler olabilir.
YÜKSELEN KOÇ :Eğitim konularında aktif olabilirsiniz. Kardeşler, yakın çevre, yolculuklar ve arabanız varsa bunlarla ilgili konularda hareketlilik olabilir. Keskin sözlere dikkat edin.
🙏 🙏 🙏
YÜKSELEN BOĞA: Parasal konularda gelir ve giderleri gözden geçirebilirsiniz. Kimileri yeni işlere başlıyor. Mal, mülk alım-satım olabilir. Para harcamalarına dikkat edin.
🙏 🙏 🙏
YÜKSELEN İKİZLER :Mars sizin evinizde ve retrosu sona erdi, her türlü mücadele ve girişimler içinde olabilirsiniz. Aşkta ve işte eylemlerinizi harekete geçiriyorsunuz. Dış görünüşünde değişiklik yapanlar olacak.
🙏 🙏 🙏
YÜKSELEN YENGEÇ : Zihniniz yoğun olacak, beden ve ruh sağlığına dikkat edin, inzivaya çekebilirsiniz. Dua etmek ve meditasyon yapmak iyi gelecek. Bazı gizli saklı şeyleri öğrenebilir, bazı maskelerin düştüğünü görebilirsiniz.
🙏 🙏 🙏
YÜKSELEN ASLANLAR: Gelecek ile ilgili projeler, hayalleriniz için daha sosyal olacağınız gruplar, dernekler, arkadaşlar bunlarla bir araya gelme güzel konularda destek alabilirsiniz. İmzalar ve anlaşmalar yapanlar olacak.
🙏 🙏 🙏
YÜKSELEN BAŞAK: Kariyer, aile konuları olabilir. Kimileri iş konusunda yükselme yaşayabilir. Bekar olanlar için evlilik kararı alabilirler. İş ortamında gerginlikten uzak durun. Sağlığınıza ve aile büyüklerinin sağlığına dikkat edin.
🙏 🙏 🙏
YÜKSELEN TERAZİ: Yurt dışı bağlantılar, ticari konular, hukuk ve mahkeme işi olanlar bunlarla ilgili gündemler olabilir. Kimileri yurt dışına taşınabilir. Eğitim ve evlilik yapanlar olacak. Eşinizin ailesiyle gündemler olabilir.
🙏 🙏 🙏
YÜKSELEN AKREPLER : Kredi, miras, nafaka, sigorta, prim, eşten veya ortaktan gelen parayla ilgili gelişmeler olabilir. Sağlığa dikkat edin, cinsel hayatınız hareketleniyor.
🙏 🙏🙏
YÜKSELEN YAYLAR: Her türlü ikili ilişkilerde, aşkta, ortalıkta ve evlilikte yoğun iletişimler devrede olacak. Ticari ilişkilerde girişimler olacak.
🙏 🙏 🙏
YÜKSELEN OĞLAKLAR: İş kariyer konusunda yoğun enerji akışı olacak kimileri iş değişikliği yapacak, kimileri yeni iş anlaşması yapabilir. Çalışmayanlar merak etmeyin sizde yoğun rutin işler içinde olacaksınız. Sağlığınıza dikkat edin, kimileri evcil hayvan edinebilir.
🙏 🙏 🙏
YÜKSELEN KOVALAR: Aşk konusunda adım atanlar olacak, hali hazırda bir ilişkiniz varsa adını koyabilirsiniz. Bekarlara yeni bir aşk gelebilir. Kimileri çocuk sahibi olacak, kimilerinin çocuklarıyla gündemleri olabilir. Sosyal çevreniz genişliyor. Hobi ve sanat konularınız da başlangıç yapanlar olacak.
🙏 🙏 🙏
YÜKSELEN BALIKLAR: Ev aile yuva konularınız olabilir. Kimileri ev, değişikliği yapacak belki de evde bir tadilat ve tamirat olabilir. Kimileri de söz, nişan evlilik yapabilir. Ev alma düşüncesinde olanlar Şubat ayı süper destekliyor.
🙏 🙏 🙏 🙏

ASTROLOG&YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: