Başkanlığımızca 20 Ağustos 2022 tarihinde yazılı, 31 Ekim – 11 Kasım 2022 tarihleri arasında sözlü bölümü yapılan Vergi Dairesi Müdür Yardımcılığı Sınavının sonucu açıklandı.

Söz konusu duyuruya ulaşmak için tıklayınız.

Not: 7 – 8 Aralık 2022 tarihleri arasında eğitim ve yer seçimi yapılacağından 7 Aralık 2022 Çarşamba günü saat 09.00’ da Gelir İdaresi Başkanlığı Eğitim Merkezinde hazır bulunulması gerekmektedir.

Reklamlar

By 1a - Künye Haber

"ben de yazıyorum, diyenler yazdı; biz siziz..." Şiir, Öykü, Deneme, Tefrika... Edebiyat, Felsefe, Psikoloji... Ekonomi, Muhasebe, Maliye... Etkinlik, Duyuru, Haber... diğer yazılarınız http://kunyeonline.com web sitemizde yayılacaktır. Yayınlanan her gönderi facebook, twitter, tumblr ve linkedln hesaplarımızda yayınlanır. Yayınlanacak metni kunyeonline@gmail.com adresimize mail gönderebilir ya da üye olarak sizler yayınlayabilirsiniz. ÖNEMLİ KURAL: 1-Kişi hak ve hürriyetlerine saygılı dinî, siyasî ve her ne sebeple olursa olsun hakaret içermeyen her türlü yazı yayınlayabilirsiniz. 2-Yazmak, yayınlamak, abone olmak, okumak, yorum yapmak, beğeni ve kaynak belirtilerek paylaşmak, ÜCRETSİZDİR. HESAP OLUŞTURMAK İÇİN TIKLAYINIZ:https://kunyeonline.com/kayit-ol-register/

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: