Kurumumuz Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında istihdam edilmek üzere Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı için 19.11.2022 tarihinde yapılan yazılı sınava katılan adayların, yazılı sınav sonuçları ile ilgili sorgulama ekranı aşağıda yer almaktadır.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Bilişim Personeli Giriş Sınavı İlanı Duyurusu “Değerlendirme” başlıklı bölümde belirtildiği üzere yazılı puanı 70 ve üzeri olan adaylar yazılı sınavda başarılı olmuş ve sözlü/uygulamalı sınava katılmaya hak kazanmışlardır.

Yazılı sınava giren adaylar sınav sonuçları ile ilgili varsa itirazlarını 06.12.2022 tarihi mesai bitimine (saat 17:30) kadar Genel Müdürlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına dilekçe ile başvuruda bulunmak suretiyle yapabileceklerdir. Süresi içerisinde başvuru yapmayan veya dilekçesi Genel Müdürlüğümüze belirtilen sürede ulaşmayan adayların itirazları kabul edilmeyecektir. İtirazların değerlendirilmesi sonucu sözlü/uygulamalı sınava katılacaklarla ilgili nihai duyuru ile sözlü/uygulamalı sınav yeri ve tarihi Kurumumuz web sayfasından duyurulacaktır.

İlgililere ilanen duyurulur.

Adres: Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No:42 Yenimahalle/ANKARA

Bilişim Personeli Sınav Sonuçları İçin Tıklayınız.

Reklamlar

By 1a - Künye Haber

"ben de yazıyorum, diyenler yazdı; biz siziz..." Şiir, Öykü, Deneme, Tefrika... Edebiyat, Felsefe, Psikoloji... Ekonomi, Muhasebe, Maliye... Etkinlik, Duyuru, Haber... diğer yazılarınız http://kunyeonline.com web sitemizde yayılacaktır. Yayınlanan her gönderi facebook, twitter, tumblr ve linkedln hesaplarımızda yayınlanır. Yayınlanacak metni kunyeonline@gmail.com adresimize mail gönderebilir ya da üye olarak sizler yayınlayabilirsiniz. ÖNEMLİ KURAL: 1-Kişi hak ve hürriyetlerine saygılı dinî, siyasî ve her ne sebeple olursa olsun hakaret içermeyen her türlü yazı yayınlayabilirsiniz. 2-Yazmak, yayınlamak, abone olmak, okumak, yorum yapmak, beğeni ve kaynak belirtilerek paylaşmak, ÜCRETSİZDİR. HESAP OLUŞTURMAK İÇİN TIKLAYINIZ:https://kunyeonline.com/kayit-ol-register/

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: