Güne enerji akışı içinde başlıyoruz.Haberler ve iletişim konuları aktif olacak
Dolunay etkisi devam ediyor. Saat 09.13’te ay boşluğa geçiyor. Duygusal olarak kendimizi huzursuz hissedebiliriz. Aklımız bir çok konuya dağılabilir. Ay’ın boşlukta oluşu bize sağlıklı düşünme hissiyatı vermeyebilir.Jüpiterin Venüsle dik açısı ile yakın çevre , kuzenler, kardeşler ve karşınızdaki kişilerle diyaloga dikkat etmelisiniz,  istemeden yükselebilirsiniz. Ay boşlukta olduğu zaman önemli kararlar alınmaz. Saat 10:48’de Ay yengeç 呂 burcuna geçiş yapacak. Kendi evinde olduğu için daha rahat ve konforlu hissedebilirsiniz. Tabi ki de aile, yuva, sevdikleriniz önceliğiniz. Mutfakta yetenekleri gösterip şahane yemekler hazırlayıp , sevdiklerimizi mutlu etmek için de ayrı bir uğraş verebiliriz.

Öğleden sonra Ay’ın oğlak ♑ burcundaki Merkürle açısı olacak.Ev iş konuları yoğun olabilir. Burada denge arayışı içinde olmaya çalışabiliriz. Bir tarafta yoğun işler ,diğer tarafta yuvanız, aileniz gelgitler olabilir. Çok fazla beklentiler olabilir. Günün bir kısmı yakın çevre, iş , kariyer, bir kısmı ev , yuva parasal harcamalar içinde olabilirsiniz. Enerjiler bu şekilde akıyor. Sadece küçük bir uyarı para harcamalarına dikkat edin. Tartışmalardan kaçının,  beklentileri yüksek tutmayın.
Kolaylık ve güzellikle olmasını niyet ediyorum.

Hayırlı cumalar

ASTROLOG YAZAR: SEVİL SEVİL

#YENGEÇ #YENGEÇBURCU #YENİ #YENİAY #dolunay #venüs #Neptün #merkür #astrolog #horoskop #sevgi #değişim #farkindalik# #adalet#enerji #yazar #melekkartları #GÜZELLİK# #sevgi #değişim

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: