Loading

8.ARALIK İKİZLER BURCUNDA DOLUNAY 
Şüphelerinizle yüzleşme zamanı
Marsyen bir Dolunay olacak. Mars’ın İkizler burcunda retro da olduğunu unutmayalım. Özellikle İkizler karaciğer, solunum yolu, bronşit, nezle gibi tetikleyici bazı yeni virüsler ortaya çıkabilir. Çok dikkat edilmesi gereken bir zaman dilimidir 
Yükselen Yay burcunu görüyoruz spor yapanlar dikkat ⚠ bu esnada baldırlar, kalçalar, bacaklar , kollar omuzlar ve ayaklara dikkat. Aceleci fevri ve fanatizm gibi dürtüsel ve fevri hareketlerden kaçının, düşmelere kazalar ve ev kazalarına dikkat edin ⚠ Trafikte aceleci olmayın. Bu dolunay, eğitim, yolculuklar, ithalat, ihracat, yabancılar, hukuk konuları, kontratlı sözleşmeler, yurtdışı bağlantılar medya, basın, yayın, öte yandan, İkizler çoğunlukla kardeş, kuzen, komşu gibi hergün irtibat halinde olduğunuz yakın çevreyi anlatır. Bunlarla olan gerilimleri dolunay öncesi çözmeye çalışın. En azından gerilimi arttırmamak iyi olacaktır. Sosyal medya üzerinden sözel saldırılar, kişisel bilgi güvenliğini tehdit eden durumlar, bilgi hırsızlıkları bu Dolunay zamanında en çok duyacağımız konular olacaktır.
Bu zaman dilimi içinde yalan yanlış haberler iftira yalan gibi konularda ortaya çıkabilir. Bu Dolunay  aslında insanların gerçek yüzünü ve kalplerindeki iyi veya kötü niyetleri ortaya çıkaracak ve iyilerin bahar ayında ödülü olurken, kötülerin de bahara kalmadan onlarda yapmış oldukları karmaların bedelini ağır ödeyecekler. Özellikle ihanet içinde olanlar, aldatanlar, yalan iftira atanlar, hırsızlık yapanlar büyük karmanın içindeler bu dolunayın ışığıyla bırakmaları gereken tüm negatif enerjileri olumsuzlukları karmaları bırakacaklar temizlenip katmadan kurtulacaklar ya da büyük bir vebal altında kalacaklar.

ÖZELLİKLE AİLE BÜYÜKLERİNİN SAĞLIĞINA DİKKAT ANNE BABA GİBİ KİŞİLERLE TARTIŞMALARDAN KAÇININ. STRESLİ ETKİLEŞİMİ OLACAK İLİŞKİLERDE UYUM İÇİNDE OLANLAR GÜZELLİKLER SİZİNLE UYUMSUZ, ALDATMA YALAN ÜZERİNE KURULMUŞ EVLİLİKLER YIKILMAYA MAHKUMDUR.

DOLUNAYIN  IŞIĞI ÜLKEMİZE HUZUR MUTLULUK BOLLUK BEREKET UYUM GÜZELLİK, BARIŞ, SAĞLIK GETİRSİN
BÜTÜNÜN HAYRINA OLMASINI NİYET EDİYORUM
     
ŞİFANIZ OLSUN
ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: