MERKÜR OĞLAK ♑ BURCUNDA
Merkür zihni anlatır. Aklını nasıl kullanacağını ve etrafındaki insanlarla kurduğun iletişimi gösterir. Akıl ve ruh arasındaki bağlantıyı sağlar. Kişinin ticari yeteneğini, matematiğini, alışveriş tarzını gösterir.
Bilgi, bilgelik, hız, trafik, beceri, konuşma, anlaşma, imzalar, ciddi kararlar, mantıklı adımlar, beceri ve hüner. Tüm bu faktörler Merkürle ilgilidir.
Oğlak Burcu ciddi, kararlı bir burçtu ve gezegeni Satürn işleri ciddiyetle ve sorumluluk içinde kararlılıkla yapmak ister. İletişimler, anlaşmalar için ciddi adımlar atar, şakası yoktur. Kararlı ve verdiği kararları sonuna kadar götürmek ister. Eğitim, iş anlaşmaları, evlilik kararı, birçok projeler için gelecekle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Merkür Oğlakta bir fikre konsantre olup, onu temelden projelendirmeyi başarır. Sistemli, düzenli ve hedef odaklı çalışır. Eline aldığı her işinde başarılı olur. Bu zaman alsa da yarım bırakmaz.
Kısa ve net işler ciddiyet kazanıyor.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

#oğlak #merkür #zihin #anlaşma #ciddiyet #kararlı #azimli #otoriter #astrolog #horoskop #sevgi #değişim #farkindalik# #adalet#enerji #yazar #melekkartları #GÜZELLİK# #sevgi #değişim #farkindalik #adalet #enerji#

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: