Loading

20 ARALIK SALI AY AKREP BURCUNDA
Ay Akrep burcunda duygularınız daha derin olabilir. Daha dürtüsel davranabiliriz. Etrafınızdaki olup bitenleri derinlemesine öğrenmek ister ama kimseye Kendimizle ilgili bir sır vermeyiz şüpheci tavırlarımız ve güvensiz kalplerimiz daha da soğuk olabilir. Kin tutma ve olanı biteni unutmaz hatta öc almak için ilk fırsatı kaçırmayız evet iki gün Akrep teması ile bu enerji akışı içinde olabiliriz. Gün içinde etkileşimler Ay’ın uranüsle karşı açısı olacak duygusal olarak İnişler çıkışlar olabilir ani gelişmeler gerek aşkta gerek para konularında sürprizlere veya şoklarla hazır olun. Öğleye doğru ayın venüsle güzel etkileşimi olacak. Kadın figürlerin desteği olabilir. Güzel haberler, sanat hobi konularında yeteneklerini ortaya çıkaranlar olabilir. duygusal olarak daha iyi hissedersiniz. Jüpiter bugün koç burcuna geçiş yapacak. Şans fırsatlar gezegeni Jüpiter büyümeyi bolluğu bereketi anlatır. Ama bazı stresli konuları da büyütür. Gezegeniniz Mars retroda dürtüsel olarak hal ve hareketlerinize sözlerinize dikkat edin. Denge tevekkül içinde kalanlara Jüpiterin sürprizi olacak.Tabiki de herkes kalbinin ekmeğini  yer.
Koç, Aslan, Yay Jüpiter ateş gruplarına fırsatlar sunacak.
Akşam saatlerinde ayın Neptünle güzel etkileşimi olacak yakınlarınızla güzel zaman geçirmek ruhsal olarak şifalanma olabilir. Spritüel konulara daha yoğun olabilirsiniz. Güzel huzurlu bir gece geçirebilirsiniz.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

#astroloji #tarotfalı# #astrolog #horoskop #sevgi#değişim #ay #venüs #Neptün #merkür #koç #astrolog #horoskop #sevgi#değişim

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: