Loading

20 ARALIK JÜPİTER KOÇ BURCUNDA 17 MAYIS’A KADAR.

KOÇ BURCU: Sürprizlere hazır olun kimileri yeni iş başlangıcı yaparken, kimileri de hali hazırda işini büyütebilir. Maddi konuda parasal olarak destek alabilirsiniz. 20 yıllık bir döngü kapanıyor ve yep yeni sayfaların açılımı diyebiliriz. Kimileri evlilik kararı alırken kimileri ayrılık kararı alabilir. Kimileri çocuk sahibi olacak hayatınızda büyüme olacak hayatınızda kadersel olarak yeni başlangıçlar yapanlar olacak. Dış görünüşe değişiklik yapanlar olacak. Jüpiter koç’tan geçerken kilo aldırır. Beslenmeye dikkat

BOĞA BURCU: Jüpiter sizlere öncelikle ilahi konularda daha yoğun olacağınızı ve ilahi yardım alacağınızı söyler. Gezegeni Neptün olan balık burcunun evindesiniz. Bu evin ışığı sizi aydınlatmaya daha fazla farkındalığınıza farkındalık katacak jüpiterin desteği ile şimdiye kadar yapmış olduğunuz iyiliklerin ödülünü Jüpiter size verecek yeter ki kendinizi kurban gibi hissetmeyin fazlada fedakar olmayın dengeleri koruyun 17 mayısta Jüpiter Sizin evinize geçiyor. Ve sizler sürprizleri şansları almaya hazır olun.

İKİZLER BURCU : Jüpiter size gelecekle ilgili planlarınız, organizasyonlar, dernekler, kulüpler, arkadaşlar bunlarla ilgili konular da Jüpiter sizlere fırsatlar sunacak arkadaşlarınızın arasında bir ışık gibi parlıyorsunuz yeni anlaşmalar yeni projeler için uzun vadeli işlere imzalar atacağınızı söylüyor. Özellikle jüpiter güzel şeyleri büyütürken bazı insanların da olumsuz enerjilerini sizde büyütebilir. Bazı konularda daha net bakış açısına sahip olacaksınız.

YENGEÇ BURCU: Kariyer, statü, konularında Jüpiter, sizlere şanslar, fırsatlar, sunacak bekar olanlar evlilik kararı alabilir. Kimileri statü değişikliği yapacak, iş değiştirme olabilir. Toplumda tanınır, görünür olmak bunlarla ilgili sürpriz gelişmeler olabilir.

ASLAN BURCU: Yurt dışı yabancılar yeni insanlar yeni kültürler eğitim okült konular olabilir. Hayatınızda yeni bir döneme başlıyorsunuz kimileri yüksek lisans için yurt dışına gidebilir. Ticari konularda fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kimileri evlilik kararı alabilir. Hukuk konularınız varsa bunlarla ilgili güzel neticeler olabilir.

BAŞAK BURCU: Miras, kredi, nafaka, eşten veya ortaktan gelen paralar olabilir. Siğorta pirim bunlarla ilgili Jüpiter sizlere şanslar sunacak. Kimileri evlilik kararı alabilir kimileri çocuk sahibi olacak Jüpiter sizlere sürpriz paralar getirebilir.

TERAZİ BURCU: Jüpiter sizlere kısmetler getiriyor. Bekarlar evlilik kararı alabilir. Kimileri ortak işler kuracak Jüpiter her türlü ikili ilişkilerde büyüme verecek, ama evliliğinde sıkıntılı olanlar bu konuyu Jüpiter büyütecek ve kimileri için ayrılık kaçınılmaz olacak. Sözleşme, imzalar, projeler önemli kararlar ve hayatınıza dair evlilik, iş kurma, mal mülk alım, satım konularında fırsatlar sunacak.

AKREP BURCU: Çalışma konuları yoğun olabilir. Kimileri yeni işlere başlıyor kimileri kendi işini kuracak size yenilik fırsatlar verebilir. Sağlık olarak rutin kontrolleri gözden geçirin. ihmal ettiğiniz şeyleri Jüpiter büyütebilir. Evcil hayvanları olanlar onların bakımıyla ilgilenebilir. Kimileri evcil hayvan edinebilir.

YAY BURCU: Jüpiter sizlere aşkı getiriyor. Kimilerine çocuk sahibi olma fırsatı sunuyor. Yeteneklerinizi ortaya çıkartıyorsunuz sanat, estetik, çocuklar, eğlence, hobi, Aşk bunlarla ilgili yeni gelişmeler olabilir. Daha iyimser bakıp bardağın dolu tarafından baktığınızda sizlere sürprizler fırsatlar sunacak aşkı evlilikle taçlandıranlar olabilir. Çocukları Büyük olan ebeveynler onların mutluluğuyla mutlu olacak.

OĞLAK BURCU: Jüpiter sizlerin ev, aile, yuva konularında fırsatlar güzellikleri getiriyor. Aile içinde sorunlar varsa burada şifalanmayı verecek. Kimileri ev almayı düşünebilir kimilerine miras para konuları olabilir. Ev içinde dekorasyon, veya evinize yeni eşyalar alma ailede kutlama olabilir. Nişan söz, düğün veya bir çocuk haberi önemli kararlar alabilirsiniz annenizle babanızla bir araya gelme, güzel neticeler olabilir.

KOVA BURCU: Yakın çevre kuzenler kardeşler eğitim kısa seyahatler aracınız bunlarla ilgili konular olabilir Jüpiterin sürprizi var kimileri araba almayı düşünebilir. Mal mülk sahibi olmak için parasal olarak destek alabilirsiniz. Eğitim ile ilgili konular gündemde olabilir. Yolculuklar yapanlar olacak. Gelecekle ilgili projeleriniz var ve bunları bu dönem harekete geçiriyorsunuz. Kendi vizyonunuzu geliştirecek maddi manevi kazançlar için Jüpiter sizlere yeni şanslar fırsatlar sunacak.

BALIK BURCU: Jüpiter kısmetin, paranın şansınne, fırsatın gezegeni ve sizlerere sürpriz paralar getiriyor. Para evinde Jüpiter sizlere parayı büyüterek getiriyor. Kimilerine miras konuları olabilir. Ev, arsa alma, kendi işini kurup parasını kazanma, bu bir yetenek el becerisi sanat hobi konuları olabilir. Bunlardan para kazanma yolları yeni kapıların açılması olabilir. Boğanın evinde BALIKLAR Jüpiter sizlere konfor lüks değerli şeylere sahip olma fırsatın şansın açılıyor. Parasal olarak.

ASTROLOG YAZAR: SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: