Loading

görüntü
Dünya çapında tanınan bir oyun endüstrisi B2B etkinliği olan Game Connection Europe , iki hafta önce güzel Paris’te başarıyla sona erdi. Game Connection, 3 yıl aradan sonra geri dönüşüyle ​​herkesi şaşırttı. Salgın sonrası dönemde, fiziksel olarak katılamayanlar için dünyanın her yerinden insanları yüz yüze ve çevrimiçi olarak bir araya getirmek, birçok iletişim engelini yıkmak ve birbiri ardına iş toplantılarını verimli bir şekilde yürütmek, küresel oyun işi.Paris Oyunları Haftası da aynı zamanda düzenlendi ve bu da gösterinin başarısına katkıda bulundu. Birkaç Fransız oyun derneği, oyun endüstrisindeki önde gelen Fransız şirketleri, ünlü yapım ekipleri ve medya mensupları, türünün tek örneği olan bu etkinliğe tanık olmak için bir araya geldi.Bu yılki Game Connection, çeşitli bölgelerden hem çevrimdışı hem de çevrimiçi katılımcıların Let’s Meet çevrimiçi çöpçatanlık sistemi aracılığıyla esnek iş toplantılarına katılmasına izin veren karma bir ağ oluşturma modu l kullandı. Konferans sonrası istatistiklere göre, etkinliğe 40’tan fazla ülkeden 600’den fazla şirket ve 1.200 iş karar vericisi katıldı. Çok sayıda ülke ve bölgeden delegasyonlar, birçok olağanüstü geliştirici ve stüdyo getirdi. Sahadaki atmosfer de beklenenden daha sıcaktı. Her katılımcı, her yerde görülebilen son derece iş odaklı dinamik ambiyansı çok sevdi: katılımcı stantlarından bağımsız bölge boyunca ve merkezi alan ve ardından ücretsiz buluşma noktaları.
görüntügörüntü
görüntügörüntü
Etkinliğin iki günü boyunca Let’s Meet aracılığıyla 15.000’den fazla toplantı daveti yapıldı ve çevrimdışı ve çevrimiçi 4.000’den fazla başarılı randevu yapıldı. Katılımcıların çoğu şirketlerde veya ekiplerde iş karar vericileriydi ve birçoğu toplantıdan sonra işbirliklerini sonuçlandırmayı başardı. Bu doğrudan ve verimli biçim, iletişim maliyetini düşürür, bu nedenle video oyun endüstrisinden daha fazla profesyonel Game Connection’a katılmaya isteklidir.
görüntügörüntü
görüntügörüntü
Buna ek olarak, yeni hizmet Developer Pitch Session da iyi karşılandı. Bu, geliştiricilere, yayıncılara ve yatırımcılara odaklanan yepyeni bir ücretsiz hizmettir. Geliştiriciler, yüksek kaliteli projeler arayan yayıncılar ve yatırımcılarla dolu bir odada projelerini doğrudan potansiyel ortaklara sergileme fırsatına sahiptir. Pek çok yayıncı ve yatırımcı, en sevdikleri oyunları gördükten sonra doğrudan geliştiricilerle yerinde bir araya geldi ve birçok geliştirici, bu hizmetin kendilerine uygun bir iş ortağı bulmada ve değerli dağıtım ve finansman tavsiyesi almada çok zaman kazandırdığını, bu da onu çok önemli hale getirdiğini söyledi. hem geliştiriciler hem de yatırımcılar-yayıncılar için pratik ve etkilidir.
görüntügörüntü
görüntü
Game Connection Bağımsız Oyun Geliştirme Ödülleri her zaman etkinliğin en önemli özelliğidir. Seçkiye bu yıl 40’tan fazla farklı ülke ve bölgeden 200’ün üzerinde oyun katıldı . Zorlu rekabetin ardından aralarında “En İyi Sanat ve Tasarım”, “En İyi Hikaye Anlatma”, “En İyi Basit Eğlence Oyunu”, “En İyi Hardcore Oyunu”, “En İyi PC Oyunu”, “En İyi Mobil/Tablet” olmak üzere toplam 9 oyun öne çıkarak ödül aldı. Oyun”, “En İyi Konsol Oyunu” , “Gelecekteki En İyi Oyun”, “Halkın Seçimi”, “Büyük Ödül”. Ödül töreninde her geliştirici, tüm izleyicinin dikkatini çeken bağımsız oyunlar yaratma konusundaki benzersiz yolculuklarından bahsetti. Game Connection Bağımsız Geliştirme Ödülleri, bağımsız başyapıtların dünyanın her yerindeki oyuncular tarafından giderek daha fazla tanındığı ve desteklendiği bir pazar ortamında iş kaynakları elde etme ve sorunsuz bir oyun lansmanı sağlama konusunda bağımsız geliştiricilere gerçekten yardımcı olabilir.Game Connection Europe 2022 Bağımsız Geliştirme Ödülleri kazananlarının tam listesine buradan ulaşabilirsiniz .
görüntügörüntü
görüntü
Game Connection Europe 2022’den alınan geri bildirimler, pandeminin ardından uluslararası oyun şirketlerinin hâlâ ihtiyaç duyduğunu ve aktif olarak iş fırsatları aradığını ortaya koydu. Game Connection, gelişen bir oyun endüstrisi ekosistemini korumak için her türlü çabayı göstermektedir. Yeni iş kaynakları keşfetmek ve hizmetlerimizi iyileştirmek için küresel endüstri ortaklarımızı yakında tekrar görmeyi umuyoruz.
Reklamlar

By 1a - Künye Haber

"ben de yazıyorum, diyenler yazdı; biz siziz..." Şiir, Öykü, Deneme, Tefrika... Edebiyat, Felsefe, Psikoloji... Ekonomi, Muhasebe, Maliye... Etkinlik, Duyuru, Haber... diğer yazılarınız http://kunyeonline.com web sitemizde yayılacaktır. Yayınlanan her gönderi facebook, twitter, tumblr ve linkedln hesaplarımızda yayınlanır. Yayınlanacak metni kunyeonline@gmail.com adresimize mail gönderebilir ya da üye olarak sizler yayınlayabilirsiniz. ÖNEMLİ KURAL: 1-Kişi hak ve hürriyetlerine saygılı dinî, siyasî ve her ne sebeple olursa olsun hakaret içermeyen her türlü yazı yayınlayabilirsiniz. 2-Yazmak, yayınlamak, abone olmak, okumak, yorum yapmak, beğeni ve kaynak belirtilerek paylaşmak, ÜCRETSİZDİR. HESAP OLUŞTURMAK İÇİN TIKLAYINIZ:https://kunyeonline.com/kayit-ol-register/

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: