3 KASIM PERŞEMBE

AY BALIK 🧜‍♂️ BURCUNDA

Daha fedakar, özverili sevdiklerine kendini feda eden, yardım seven enerjiler aktif olacak bu yardım sever ve fedakarlık fazlası zarar dikkat etmek gerekirse balığın iyi niyeti malesef ki suistimal edildiği için kurban hissiyatı da olabilir.

Özellikle gölge yanları, kişilerde çok özverili olma ve fe dengeyi bozma bu sebepten dolayı aldanma aldatılma gibi konularda, söylenenler de olabilir. Ben bu hataya nasıl düştüm der gibi yeter ki gölge yanlarını kendinize kapatın.

Normalde ay balık burcunda kendini aşmış, hayal gücü kuvvetli yaratıcı, şifacı ve insanlara yardım eden empati kuran ve iyimserdir. Ay balıkta çok rahat eder. Duygusal olarak güçlü bağlantılar kurar anaç, besleyici ve fedakârdır.

Ay’ın Merkürle destekleyici güzel etkileşimi olacak konuşmalar, anlaşma imzalar için güzel enerjiler barındırıyor özellikle Merkür Akrepte derin duygu ve düşüncelerle Merkür yazmayı anlatır. Bu güzel etkiyle bir kitap bile çıkartabiliriz

Ay’ın Güneş’le güzel etkileşimi olacak, daha enerji dolu, şanslı ve işlerinizde kolaylıklar destekler alabilirsiniz daha mutlu, coşkulu şanslar fırsatlar sunacak. Duyusal olarak içinizde ışıldayan bir ışık size güç şifa verecek.

Akşam saatlerinde Ay’ın venüsle güzel etkileşimi olacak parasal ve aşk konularında Romantik, hassas kalpli, karşı cinsle anlaşmayı bilen insanlara uyum sağlayan, sevimli, vicdanlı -Memnun olması kolay -Sahiplenici ve çekici Arabulucu ve anlayışlı enerjiler barındırıyor bu saymış olduğum faktörlerde iletişimler olabilir

Güzellikler sizinle olsun sevgiyle
🙏 🙏 🙏 🙏

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL


Instagram’da takipte kalın Durugoru5 Durugoru6


#AY #MARS#OĞLAK #astrolog #horoskop #sevgi #değişim #farkindalik# #adalet#enerji #yazar #melekkartları #GÜZELLİK#a

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: