6 EKİM PERŞEMBE
Ay sabah boşluğa geçiyor. Saat 15:46’ya kadar boşlukta kafanız karışık olabilir.  zihin bulanıklığı ve keskin sözler ağızdan çıkabilir. Ay’ın boşluktaki hali uyur gezer gibi, verilen sözler, sonradan pişmanlıkla dönüşler, ben ne yaptım gibi düşüncelere sahip olmak istemiyorsanız, duygusal konular ve kararlar için ayın öğleden sonra 15:46’da balık burcuna geçişinden sonra yapın. Ruhsal olarak dua meditasyon konularınız daha yoğun aktif olacak. Oldukça duygusal ve hassas olabilirsiniz. Etrafınıza fazla fedakarlık yapabilir ve dengeyi bozabilirsiniz yaptığınız fedakarlıkların karşılığını vefasızlık olarak ta görebilirsiniz. İyi niyetiniz suistimal edilebilir. Daha dikkatli adımlar attığınız taktirde ve dengeyi kurduğunuz sürece kendinizi böyle enerjilerden arındırılmış olursunuz.
Saat 5’te terazi burcundaki venüsün kova ♒ burcundaki satürn’e güzel etkileşimi olacak gerek maddi gerek manevi anlamda destek alabilirsiniz. Sizden yaşça büyük tecrübeli insanların yardımları olabilir. Aynı saatlerde kova burcundaki satürn’ün  ikizler burcundaki mars’a güzel etkisi olacak eğitim, kısa seyahatler, medya, akademik konular yakın çevre kuzenler kardeşler bunlardan iyi destek alabilirsiniz. Bunlarla ilgili güzel neticeler ve gelişmeler olabilir.
Akşam saatlerinde, Boğa ♉ burcundaki uranüs ve Kova ♒ burcundaki satürn’ün stresli etkileşimi olacak özellikle yaşlılar ve gençler eski düşünce, yeni fikirler burada karşı karşıya gelme, patron, yöneticiler, baba, gibi kişilerin zorlayıcı şartları veya despot oluşları burada biraz yükselme ve sıkıntılı enerjiler barındırıyor. Daha sakin, olumlu, ve sabırlı olunduğu zaman herşey yoluna girecek. Sadece dua, idrak,  tevekkül, denge, içinde olduğumuz ve tekamül sürecini sabırla sağlam adımlarla ilerlediğimiz sürece herşey daha kolay olacaktır. Zaman hızlı geçiyor bir akış içindeyiz dünyaca değişiyoruz. 3 gün sonra koç dolunayına doğru gidiyoruz. Önemli bir süreç içine giriyoruz özellikle hesap destekleri tek tek açılıyor. Kaderden kaçış yok her canlıya nasıl davrandıysanız, hangi kalple  nasıl tohum ektiyseniz şimdi ektiğini biçme ve hasadı toplama zamanı geldi. Herkese kolaylıklar dilerim.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: