Loading

23 EKİM GÜNEŞ ☀ VENÜS ♀ AKREPTE.

DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN AKREPLER
🎊 🎂 🎂🎊🎂🎊🎂🎊🎂🎊🎂🎊🎂🎂🎊

Akrepler güneş ☀ sizi parlatıyor kimileri dış görünüşte değişiklik yapacak, 25 ekim sizin Evinizde güneş tutulması olacak, bu tutulma bir çok konuda netlik kazandıracak. Özellikle aşkta kıskanç kuşkucu, baskıcı enerjiler barındırıyor akrebin teması gizli saklı şeyleri ortaya çıkarma bu gizli saklı ilişkiler de olabilir. Önümüzdeki günlerde aşk affetmezse bir çok ilişkide bitişler söz konusu olabilir. Bu hayata karşı farklı bakış açıları da olabilir. Aldanma, aldatma aldatılma, iletişimlerde kopukluk, ve enerjisi bitmiş her şey bitmeye mahkumdur. Sağlam ilişkilerin ciddi adımlar atacakları bir zaman dilimi
KİMİLERİNE SÜRPRİZ AŞK GELİYOR.
Hiç aşık olmadım diyenleri duyar gibiyim hazır olun,
Bu tutulma bazılarına tutkulu büyük aşkı getirecek.


BURÇLARA GÖRE ETKİSİ

KOÇ BURCU :Miras alacak verecek kredi eşten gelen veya ortaktan gelen para aşkta önemli bir dönemden geçiyorsunuz ya tamam ya devam diyenler olacak
🐏 🐏 🐏 🐏


BOĞA BURCU :Sürpriz aşklar ani evlilikler yapanlar olacak. Bazıları da evlilikte bitirme kararı alabilir. Boğalar ciddi güven sağlam ilişkiler ister, onun için aşk herşeyi affetmiyor. Ani boşanmalar artabilir.
♉ ♉♉♉


İKİZLER BURCU :İş konusunda yoğunluk olabilir bazıları iş değişikliği yapacak, kimileri yeni iş anlaşması yapabilir. Sağlıkta rutin kontrolleri ihmal etmeyin. Evcil hayvanları olanlar onların bakımıyla ilgilenebilir aşkta ortalıkta ani bitişler ve başlangıçlar yapanlar olacak
♊ ♊ ♊ ♊


YENGEÇ BURCU :Aşkta ani bitişler söz konusu olabilir. Kimileri evlilikte ciddi kararlar alacak. Bu evlilik, ayrılık, barışma çocuk haberi, sanat hobi konularında yenilikler olabilir.
🦀 🦀🦀


ASLAN BURCU :Ev yuva çocuklar aile büyükleri atalar kökler miras gibi konular var ev taşıma durumları olabilir. Kimileri şehir değişiklik yapabilir. Ani evlilik kararı alanlar olabilir. Aşkta bitişler veya ani aşklar gelebilir.
🦁 🦁🦁


BAŞAK BURCU : Yakın çevre kuzenler kardeşler eğitim kısa seyahatler aracınız bunlarla ilgili konular olabilir. Sürpriz aşklar gelebilir. Bitmesi gereken negatif enerjiler bitecek.
♍ ♍ ♍ ♍

TERAZİ BURCU :Parasal konularda harcamalarda daha dikkatli olmalısınız. Gelir giderleri gözden geçirebilirsiniz. Kimileri ev almayı düşünebilir. Yeni işler fırsatlar gelebilir. Parayla ilgili konularınız olabilir. Aşkta ani kararlar alabilirsiniz bu kararlar ayrılık, evlilik olabilir.
♎ ♎


AKREP BURCU : Güneş venüs sizin Evinizde yeni kararlar alabilirsiniz evlilik kararı gibi. Kimileri de ayrılık kararı alabilir. Kalbi boş olanlara yeni bir aşk gelebilir. İş kariyer konusunda projeleriniz için önemli adımlar atanlar olacak.
🦂 🦂🦂


YAY BURCU : Gizli kapaklı durumlar ortaya çıkabilir. Bazı insanların gerçek yüzünü görebilirsiniz. Aşkta yasak ilişkisi olanların hayatında önemli kararlar olanlar olacak kimileri bitişler yaşarken kimileri de evlilik kararı alabilir. Özelikle bu zaman dilimi içinde dua meditasyon yapmak iyi gelecek kendi kabuğuna çekilenler olacak.
🏹 🏹


OĞLAK BURCU : Arkadaşlarınızla beraber faliyetlerde bulunabilirsiniz. Guruplar dernekler bu alanlarda hareketlenmeler olabilir. Kimileri bazı arkadaşlığa son verebilir. Kimileri de arkadaş ortamından yeni biriyle tanışabilir. Yeni ani aşklar gelebilir.
♑ ♉♉


KOVA BURCU :Statü değişikliği kariyerde hedeflerinize doğru tamamlanma da olabilir bazı bitişler de olabilir gerek iş gerek aşk evlilikte yeni başlangıçlar yapanlar olacak ama aniden ayrılık kararı alanlar da olabilir
♒ ♒♒


BALIK BURCU : Yurt dışı yabancılar yeni insanlar yeni kültürler eğitim okült konular olabilir yüksek lisans için yurt dışına çıkanlar olacak. Kimileri evlilik yapıp yurt dışına gidebilir. Kimleri de aşk, evlilik konusunda bitişler yaşayabilir.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Instagram Durugoru5. Durugoru6

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: