Loading

Afyonkarahisarlı Eğitimci Ankara’da Akademi açtı.

Afyonkarahisarlı Eğitimci-Yazar Yalçın Sevim, Ankara’da YALÇIN SEVİM AKADEMİ  isimli iş yerini açtı.  Aynı zamanda sitemiz https://kunyeonline.com’da köşe yazarlığı da yapan Yalçın Sevim’e konuk olduk. Sevim şu ifadelere yer verdi:

Haziran 2022 yılında Ankara – Sincan Merkez’de açmış olduğumuz YALÇIN SEVİM AKADEMİ “Başarının Tek Yıldızı Sen Olacaksın!..” sloganıyla yola çıkarak tüm sınava hazırlanan öğrencilerimizi hedeflerine ulaştırmak için bir yol haritası belirleyip öğrenci, veli ve koç iş birliği içerisinde öğrencinin; ilgi, yetenek, motivasyon, sınav taktikleri, verimli ders çalışma ve zaman yönetimini en üst düzeye çıkarmak önceliğimizdir. Profesyonel Öğrenci Koçlarımız ve Profesyonel Yaşam Koçlarımızla yeni nesil eğitim platformu ile sınav kaygısını ve sınav stresini minimum düzeye indirip başarı ve motivasyonunu maksimum seviyeye yükseltmek için eğitim-öğretim yılı boyunca hem aile hem de öğrenciyle bire bir ya da online görüşmeler yaparak öğrencilerimizin başarıya ulaşmasını sağlıyoruz. Ezberci eğitimi terk edip çağdaş eğitim sistemiyle öğrencileri sosyal, fiziksel yönlerden sürekli bir şekilde bir bütün olarak gelişmelerini sağlayarak, toplumla uyum içinde mutlu ve üretken kişiler olarak yetiştirmekteyiz.

Akademimiz; Türkiye geneli online, canlı ve yüz yüze eğitim ile öğrencilerimize her daim yol gösterici bir rehber ve öğrencilerimizin hedeflerine ulaşıncaya kadar hiç durmaksızın yola devam eden ilkeli ve disiplinli bir eğitim kurumudur.

Yalçın Sevim Akademi olarak çalışmalarımız şunlardır:

LGS – TYT – AYT 
TÜM ORTAOKUL ve TÜM LİSE GRUPLARI’NDA
MESLEKİ REHBERLİK VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
ÖZEL DERS 
GRUP MATEMATİK DERSLERİ
GRUP TÜRKÇE DERSLERİ
PARAGRAF SORULARI ÇÖZÜM VE TEKNİKLERİ
YENİ NESİL SORU ÇÖZÜM TEKNİKLERİ
HIZLI VE ETKİLİ OKUMA TEKNİKLERİ
OKULA DESTEK
ÖDEV VE DERS TAKİP SİSTEMİ
KİŞİYE ÖZEL DERS PROGRAMI
BİRE BİR DANIŞMANLIK HİZMETİ
ÖĞRENCİ MOTİVASYONU
ZAMAN YÖNETİMİ
VIP EĞİTİM METOTLARINI 

Türkiye Genelinde uygulamaktayız.

İletişim Adresi: Atatürk Mahallesi Kutsal Sokak Hatipoğulları İş hanı: 4 SİNCAN / ANKARA

Tel: 0546 286 17 67 – 0535 568 75 32

E-Mail: yalcinsevimakademi@gmail.com                                        

https://www.instagram.com/ylcnsevim/ 
https://www.facebook.com/yalcinsevimakademi/             https://mobile.twitter.com/ylcnsevim

Sayfalarımızı da takip edebilirsiniz!.. dedi.

Reklamlar

By Yalçın Sevim

Yalçın Sevim, 1988 Afyonkarahisar doğumludur. 3 çocuklu işçi bir ailenin çocuğudur. İlkokulunu Kasımpaşa ilköğretim okulunda, ortaöğretimini ise Atatürk Lisesinde tamamlamıştır. Daha sonra yükseköğrenimini ise Afyon Kocatepe Üniversitesinde mimarlık üzerine okurken bazı nedenlerden dolayı okulu bırakıp, daha sonra Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü başlamış ve burayı bitirmiştir. 2014-2015 Eğitim-Öğretim Döneminde “Afyon Kocatepe Üniversitesinde Pedagojik Formasyon Eğitimini” tamamlamıştır. Yazar, şiir yazmaya 2006 yılında amatörce bir hevesle başlamış, zaman içerisinde farklı türlerde (hikâye, deneme vb.) yazmaya başlamıştır. Şu anda deneme ve hikâye türünde eserler de kaleme almaktadır. Yazarın şu anda 2. baskı olarak çıkarmış olduğu “Bir Adın Olmalı” adlı deneme kitabı ve ilk baskısı olan “Sevimli Papatyam” adlı şiir kitabı bulunmaktadır. Basılmayı bekleyen birçok şiir ve deneme kitapları da vardır. Şiirlerinden ve denemelerinden birçoğu “Bizim Ece Dergisi 2014 Şairler Antolojisi, Uluslararası Cengiz Aytmatov Şiir Antolojisi, Dört Mevsim Şiir Antolojisi, Derdimiz Edebiyat Söz Ustaları Şiir Antolojisinde ve Kimsesizler Hikâye Antolojisinde” yer almıştır. 2009 yılından itibaren bir yayınevinde görev almış, pazarlama ve dağıtım sorumluluğu yapmıştır. Yazarımız 2014 Yılının başlangıcından bu yana Afyonkarahisar’da bir gazetede köşe yazarlığına başlamış olup ve gazetede yazdığı birçok denemeyi okuyucularıyla buluşturmaktadır. Sinada Edebiyat dergisinde “Editör”olarak görev yapmıştır. Ve TEK Akademi “Yazı İşleri Müdürlüğünü” sürdürdü. Bir dönem Afyonkarahisar Belediyesi Şehir Tiyatrosunda görev alan yazarımızın, bunun dışında da www.antoloji.com’da şiirlerine yer verilmiş ve hâlen şiirleri orada yayınlanmaktadır.www.siirzamani.org sayfasında yayınlanan yazıları ve şiirleri “Günün Yazısı” olarak seçilmiştir. Kardelen Edebiyat, Bizim Ece Edebiyat, Güncel Sanat Kültür ve Edebiyat, Halk Edebiyatı, Maki Kültür Sanat Edebiyat, Yeni Dönem Sanat Edebiyat, Akpınar Kültür Sanat Edebiyat Dergilerinde ve internet sitelerinde yazıları, şiirleri yayımlandı, yayımlanmaya da devam etmektedir. Bekâr olan yazar, şu anda Ankara’da hem Editörlük hem Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni hem de kurmuş olduğu YALÇIN SEVİM AKADEMİ'nin Kurucusu olarak çalışmalarına devam etmektedir. Yazarın Yayımlanmış Eserleri: Deneme : Bir Adın Olmalı (2. Baskı) Şiir : Sevimli Papatyam Ders Kitabı: Edebiyat Konu Anlatımı Antolojiler İçinde Yayımlanan Eserleri: * Kimsesizler Hikâye Antolojisi - Hikâye * Uluslararası Cengiz Aytmatov Şiir Antolojisi - Şiir * Bizim Ece 2014 Şairler Antolojisi - Şiir * Bizim Ece 2022 Şairler Antolojisi - Şiir * Dört Mevsim Şiir Antolojisi - Şiir * Aybüke'ye Şiirler Antolojisi - Şiir * Dil İşçileri Edebiyat Antolojisi - Şiir ve Deneme * Derdimiz Edebiyat Söz Ustaları Antolojisi - Şiir ve Deneme

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: