Loading

Barçın, sevilen şarkısı “Sarmaşık”ı bu sefer akustik versiyonunu dinleyiciyle buluşturuyor.

Dört yıllık müzik kariyeri içerisinde “Senden Bana Kalan”, “Terk Edilmiş Gibi”“Kaybolan Yıllar” teklileriyle bilinen Barçın, en son uzun bir aradan sonra kendi bestelerinden biri olan “Sarmaşık”ı dinleyicilerle buluşturmuştu. Şimdi ise Barçın “Sarmaşık”ı akustik olarak dinleyicilerle buluşturuyor!

Zencefil Yapım etiketiyle dinleyicilerle buluşan “Sarmaşık”ın akustik versiyonunun sözü ve müziği Barçın’a, düzenlemesi-gitar eşliği Mert Tunçmakas’a, mastering çalışması Başar Yakupoğlu’na, idari prodüktörlüğü ise Erkan Uygur’a ait.

“Kırgın bir kalbin şarkısı”

Barçın, Sarmaşık’ın akustik versiyonunu şu sözlerle anlatıyor:

“Sarmaşık, kırgın bir kalbin şarkısı, sözlere dökülemeyen her hecenin yorgunluğunu yüreklere anlatan romantik bir balattı… Şarkıyı dinleyicilerle buluşturduktan sonra şarkının gördüğü ilgi ve dinleyicilerin de dikkat çektiği o duygusallık, bize daha sade bir versiyon yapma fikrini getirdi. Sarmaşık’ı Mert Tunçmakas’ın gitarıyla yeniden seslendirirken, o duygusallığı aynı şekilde yaşadım. Dilerim sizlerle bu akustik versiyonda da yine aynı duygularda buluşuruz.”

Sarmaşık”ın akustik versiyonunu başta Spotify olmak üzere pek çok dijital platformda bulabilirsiniz.

Reklamlar

By Meltem Güdemezoğlu

Meltem Güdemezoğlu… 10 Haziran 1988 yılında Gaziantep’te dünyaya geldim. Serebral Palsiliyim. Engelim hayatımda hiç ama hiç engel olmadı, hayatımın parçası olarak kabul ettim. Mersin Çağ Üniversitesinde Uluslararası Ticaret Bölümününden mezun oldum ve Başkent Üniversitesinden Yaşam Koçu eğitimi aldım. Kamu kuruluşunda devlet memuru olarak görev yapıyorum. Sanat toplum içindir. Eserlerim bazı dergi ve sanat kitaplarında yayınlanmaktadır. Hayat kahve gibidir bazen şekerli bazen orta şekerli bazen ise sade ve acıdır. Sen tatlandırırmasını bilirsen o zaman mutlu olursun ve her şey sen de başlar. Dünyayı sanat, sevgi, iyilik ve hiç sönmeyen umut ışığı kurtaracaktır. Sanatın olduğu her şey ve her yer mutluluk, huzur, ilham ve tutkudur. “Eylülde Sevmek İstedim Seni” adında şiir kitabı eserim var . Şiiranist Edebiyatın Yeni Soluğu kurucusu ve yönetmenliğini yapmakla birlikte; Sağlık Dünyası dergisi/gazetesinde, Kukumav dergisinde ve Künye Online gazetesinde köşe yazarlığı yapıyorum ve. bazı edebiyat-sanat dijital platformlarda yazmaktayım. Kahvenizle şiirlerde buluşalım…

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: