Loading

4. Cumba Sanat Şenliği, 22-25 Eylül 2022 tarihlerinde Üsküdar Belediyesi Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılacak.
İstikrarla, gururla, dostluklarla, edebiyata olan inancımızla geleneksel hale getirdiğimiz şenliğimizde bu yıl da beş yüz civarında eser okuyucularla buluşacak.
Akdoğan Yayınevi, Uyanış Yayınevi, Dörtlük Yayınları, Tunç Yayıncılık, Hayal Yayınları, Panzehir Dergi, Kalemin Gücü Platformu, Kasyot (Kastamonulu Şair ve Yazarlar), Atakent Kadın Yazarlar Platformu, Kafe Kültür Yayınları, Edebiyat Kolektifi gibi yayınevi ve platformların yer alacağı şenliğimizde ayrıca bireysel şair ve yazarlar da kitaplarını edebiyat severlere ulaştırma şansı bulacak.
Şenlik kapsamında ayrıca, üçüncü gün akşamında; 6. Cumba Edebiyat Yarışması Ödül Töreni de yapılacak.
Şenliğimizin tüm katılımcılar ve bizler açısından keyifli ve verimli geçmesini diler, Üsküdar Belediye Başkanı Sn. Hilmi Türkmen, STK’lardan sorumlu Başkan Danışmanı Sn. Esat Kalay ve Kültür Müdürü Mesut Meyveci başta olmak üzere ilgili belediye görevlilerine ve reklam-tantım sponsurumuz Arte Alüminyum San. ve Tic. Ltd. Şti’ne teşekkür ederiz. 
Deniz Ayfer Tüzün
Cumba Kültür Sanat Platformu
Öğretmenler Mahallesi, Ufuk Çetin Caddesi, No.7/1 
Burhaniye–Balıkesir
Tel.0-537-2342407

*******************************************************************************

*******************************************************************************

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: