Loading

23 Eylül saat 06:14 arası Merkür güneşin kalbinde Güneş ve Merkür terazi burcunda bu kavuşumu gerçekleştirecek. Hak, hukuk, adalet, denge, sanat, evlilik, ortaklık her türlü ikili ilişkilerde farkındalık ve yeni başlangıçlar olabilir. Bu kavuşum akabinde terazi burcundaki yeni ay ile her konuda farkındalık ve yeni fırsatlar başlatacak. Merkür’ün güneşin kalbinde olması size kalpten içten dileyin isteyin evren dileğinizi yerine getirsin der terazinin konuları aktif olacak haksızlığa uğradıysanız hakkınızı alacağınız bir döneme giriyorsunuz herkes kalbinin ekmeğini yer ,Merkür’ün temsil ettiği şeyler: Akıl,iletişim, haberleşme, zihin,zeka.
Güneş ise otoriter,canlılık, güç, patron, baba, kişinin farkındalığının artması, aydınlanmasını anlatır. Şimdi bu muhteşem kavuşum için niyet edelim bütün güzel duygu ve içten dileklerimizle bize ve bütünün hayrına olmasını niyet ederek dualarda, dileklerde bulunalım.
OLUMLAMA:
İlahi olan gücün benim ve sevdiklerimin hayatımıza, huzurumuza ,sağlığımıza, başarımıza,bereketimize, aşk da sevmeye sevilmeye, mutluluğumuza destek olduğunun bilincindeyim. Farkındalığım her geçen gün artıyor. Beni destekleyen güzel enerjilerle aktif haldeyim gerisini iptal ediyorum. Teşekkür ederim.
ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: